LQDR – ONE Pod


LQDR – ONE Pod

Akkumulátor: beépített 500 mAh

Méret: 94 x 11 mm

Ajánlott felhasználás: MTL/RDL

Volt szerencsém még a Webshopban való megjelenés előtt tesztelni a szerkezetet, természetesen a juicyvapour jóvoltából, ami részemről jól sikerült, mind ízben és felhasználás terén is. A készülék maga egy nagyon egyszerű és felhasználóbarát masina, egy 500mAh akkumulátorral rendelkezik valamint egy visszajelző led-el és az alján lévő mini usb-c csatlakozó mellet lévő lezáró gombal. Mivel ilyen egyszerű a mi kis masinánk, nem is kell vele mást csinálni, mint feltölteni, belerakni az alapból már feltöltött Pod fejünket és kész is, lehet pöfékelni és élvezni az ízeket. 12 fajta ízesített podfej közül válogathatunk a shop-ban, amik finomabbnál finomabb ízekkel vannak megtöltve. Az akkumulátor nálam egy napot éppen hogy kibírt, de ez változó lehet a felhasználás módjától. Az LQDR One nikotinsós levessel töltött pod tankjai, 2ml kapacitással bírnak, ami az én felhasználásommal egy-másfél napot bírtak ki. Mágneses csatlakozással csatlakozik a készülékhez, amit az jól tart és nem esik ki belőle. A higiéniáról sem feledkezett meg a gyártó, kapsz hozzá egy kis szilikon gumit, amit a szipkába belerakva tisztán tartja azt. A podfej kivételét is nagyon jól oldották meg, egy pöccintéssel ki lehet tolni a készülékből, anélkül hogy hozzá érnél a szipka részhez. Na de beszéljek most már a lényegről is, mégpedig az ízekről​:blush:. Talán 6-7 ízt próbáltam, hát lerakni a legnehezebb, annyira finom ízeket kaptam. Ahogy cserélgettem a fejeket „na most ez a legjobb íz” :blush:, egymás után ezt mondogatva nem igazán tudtam eldönteni melyik lesz a favorit az összes közül. Édesek, fűszeresek, teljes egészében vissza adják az adott leírásban lévő gyümölcsök ízeit. Megkockáztatom, hogy aromákból ilyen ízeket nem is lehet kikeverni, nekem legalább is még nem sikerült. Az intenzivitásuk az egekben, mégsem olyan tömények hogy egész napos használat mellett ráunjunk.

Izgalmas és prémium minőségű ízeket készített a gyártó megfizethető áron, amit mindenképp érdemes kipróbálni ha a gyümölcsök kedvelői közé tartozol.

7 kedvelés