Longfill + nikotin

Sziasztok :blush: olyan kérdéssel fordulnék hozzátok, hogy van mondjuk egy longfill (20ml lötyi egy 60-as üvegben) és én szeretem ha van nikotin rendesen, mivel podot használok és most jöttem át a cigről. Ezért ha egy 13-as nicotint szeretnék akkor játszik az, hogy 50/50 vagy 70/30 4x10ml 20mg-os nikotin-t adok hozzá? Tehát nem kell nekem kifejezetten “nikotinos alaplevet” hozzádni hanem mehet hozzá így önmagában mondjuk a kis nicotinos flaska? Ha jól tudom az is pg-vg-ben van. Bocsi ha hülye kérdés de nem tudom hogy ez így működik-e. Előre köszönöm a válaszokat :blush::blush::blush:

2 kedvelés

Persze mehet, itt találsz segédletet, ha tudni szeretnéd mit is kutyulsz. :grin:

https://diy.vaperina.cc/

Viszont arra figyelj, hogy az aroma is pg, a booster is pg, nagyon híg lehet a lötty. Ilyenkor lehet jobb 100-as niket használni, mert abból csak pár milli kell a többi meg lehet vg.

5 kedvelés

Uuuuu fantasztikus :grin::grin::grin: azthittem hogy csak Longfill + nikotinnal bekevert alaplé lehetséges. Nem mertem a sima kis nikotin boostert hozzáadni egyből, de nagyon szépen köszönöm. Nem lesz túl kaparós ha sima nikotint adok hozzá nem pedig niksót? Én olyan nikotint találtam amiből van 70vg30pg és 50/50 is van. Liquidcity-n van azthiszem a revoult márka. És abból adnék hozzá a longfillhez 4 üvegcse 70/30-as nic-et. Aztán elvileg 12-13 nic lesz és kb 50/50

1 kedvelés

A sima nikotin kaparós. Ha eddig sót használtál, akkor csak óvatosan.

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.