Liquid tárolás

Sziasztok!
Van kb 2 liter (átlag 100ml-es adagokban, eltérő ízekben) bekevert -és már beérett- kész liquidem (3mg).
Jelenleg zárt (sötét) szekrényben tárolom őket.
Aggódok viszont, hogy nehogy megromoljanak. Jó a szekrényes tárolás? Tegyem őket hűtőbe? Vagy fagyasszam le? (ezt az opciót nem biztos, hogy preferálnám, mert váltogatva szívom őket 3 eltérő tankban)
Az biztos, hogy most egy darabig nem csábulok el új aromára. :stuck_out_tongue:
Köszönöm mindenkinek!

5 kedvelés

Szia :slight_smile:

Ha jól emlékszem a VapeKvíz ben tette fel @Vaperina_Kinga ezt a kérdést. Érdemes átolvasni a válaszokat. :slight_smile:

3 kedvelés

Hú de sok van nekem is bekeverve :frowning:
17 iz, kb 20-100 ml mennyiségekben
Rengeteg, tudom.
A baj az, hogy nem is mind finom :confused:
Szivogatom, koptatom őket. Ami kevébé izlik, azt olyan tankba teszem, ami nagy étkű, legalább hamarabb fogy.
Polcon vannak, szobahőmérsékleten, napfény és a radiátor melege nem éri.

3 kedvelés

köszi!
Akkor alapvetően jól tárolom. Mondjuk arról nem látok infót, hogy meddig áll el. Mert ugye ez alsó hangon ez kb. 3 havi adag, de van ami 5-6 hónpig is meglesz (mert vagy nem annyira finom, vagy pont hogy túl finom ahhoz hogy sokat szívjak belőle)

1 kedvelés

Annyival kiegésziteném a válaszomat, hogy az enyémek nullásak.
Az, hogy a nikotinosak hogy viselkednek, erről a többiek fognak érdemi választ adni.
Egy készülékemben (pod) szivok 1,5-ös nikotinosat, de mindig csak keveset, 10 milit keverek be, amit elhasználok egy hét alatt kb.

2 kedvelés

Mindenkinek köszönöm! Ez megnyugtato már így nekem.


Akkor még maradnak itt egy pár hónapot biztonságban.

3 kedvelés

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.