Liquid Smok NORD 5-be

Sziasztok!

Megrendeltem a Smok Nord 5-öt.

Igenám, de most kapcsolok, hogy ez már egy DL készülék, nagyobb porival, nagyobb teljesítménnyel. A kis MTL pod-omba 50/50-es, nagyjából 7.7mg erősségű (2 mg nik + 5.7 mg niksó) alapból készítettem a liquideket, azokat szürcsölgettem, de még sok van belőlük (bár az MTL-es készülékem még megvan, porlasztók is jönnek hozzá, továbbra is tervezem használni). Egyrészt, ez az 50/50 jó lehet a Nord 5 RPM3 porlasztójához? Vagy nagyon fog csepegni, inkább sűrűbb kéne? Illetve ha ezen túljutok, ez az adag nikotin mennyire fog megütni DL-ben? Főleg, hogy hibrid, de nagyobbrészint niksó.

Köszi a válaszokat előre is. :smiley:

1 kedvelés

Szia,

Ugye nem csak úgy összeadtad a nik menyiséget, hanem kalkulátorral számoltad ki? :grin: Mert ugye ez nem adódik össze, 10ml 2mg meg 10ml 5mg az nem 20ml 7mg.

Szerintem 7.7mg dl-ben sok lehet, csak óvatosan, nehogy túltold a nikotint.

3 kedvelés

Hali
Igen, anno kalkulátorral számoltam, és ez a 7.7 ugye csak az alap, ehhez még jöttek az aromák, egy keveset azok is elvettek.

Ha az aromák mondjuk longfillek akkor is jó esetben olyan 6 fölött vagy, az is inkább már az erős dl-nek számít, szóval továbbra is csak óvatosan.

2 kedvelés

nem gyenge dl-ként a 6-7mg/ml…erős analógról átszokó dózis :grin: Szerencsére gyengíteni könnyen/olcsón lehet

Mindenképp óvatosan bánnék vele, de sajnos vagy hülye vagyok, vagy tényleg nincs info, nem találok semmit arról, hogy az adott porlasztó/készülék bírja-e az 50/50 liquidet. :joy:

1 kedvelés

Dl-be általában a magasabb vg ajánlott, 70-30, 80-20. A többi majd kiderül. :grin: