Liquid-aromán eltűnt shortfillek

Sziasztok,
Ahogy nézem megszüntetik a shortfill, és a nic.saltok értékesítését. Valaki tudna ajánlani hasonló oldalt, ahol lehet kapni pl imp jar kész liquidet?
Köszi előre is!

4 kedvelés

Google a barátunk! Pl. itt lehet rendelni:

6 kedvelés

Ha nagyon kell és megéri neki,és vagy ha szállítanak hozzánk :smiling_face:

6 kedvelés

Season 3 Nbc GIF by The Office

6 kedvelés

Sajnos nem fogja megérni ahogyan kalkuláltam. Még nézelődök magyarban, vagy megpróbálom valamelyik webshopnak termék kívánság listára rakatni.
A vége lehet az lesz, hogy keresek egy hasonló márkát, ami kapható.

6 kedvelés

Saját példám kora tavaszon a Brown Tabak beszerzési akció egy eldugott olasz shopból. Jódrágavót​:roll_eyes:…de vót :hugs: Nekem megérte. Túl egyedi íz.

5 kedvelés

Nagyon félve kérdezem meg :grin:hányszor rendeltél azóta onnan ? :grin:

4 kedvelés
7 kedvelés

A régi Önmagad…

6 kedvelés

Írország az nem németország :smiling_face:
Inkább keresnék valami más shopot :smiling_face:

4 kedvelés

És ez tutira odaér ahová rendeled :wink:

4 kedvelés

Félve válaszolok, eccerse. Merthogy 5 nagyot rendeltem, az 1.5 év :grin: mert van még más desszert is egy marék.

4 kedvelés

Te kis poéta.

4 kedvelés

Az Írek szállítanak - a leírás alapján, tapasztalatom nincs - €9.99-ért, viszont minimum €80‐ért kell rendelni. Az Imp Jar shortfillek €9.99-ért kaphatóak. Biztos van valami velkám bónusz vagy valami.

5 kedvelés

Hidd el ami bónuszom volt azt már én régen ellőttem :joy:
Inkább a bevált shopjaimból rendelek :smiling_face:

6 kedvelés

Az árak ugyanazok mint az Íreknél, de nem szállítanak Magyarországra - a leírás szerint, tapasztalatom nincs - csak Szlovákia, Csehország, Németország, Ausztria és Hollandia.
@Robertcapa megcáfolta az infót. Tapasztalata alapján van szállítás Magyarországra! :grin:

4 kedvelés

Áhh nagy király vagy, köszi szépen :grin::v:
Mióta átalakultak el is felejtettem őket :sweat_smile:

5 kedvelés

Szállítanak egy hete rendeltem tőlük utánvéttel.

5 kedvelés

Pont a napokban vázolt és kialakuló helyzetre való tekintettel előnybe részesítem az utánvételt. Ne az én előre utalásommal megvett termékeket foglaljanak vagy tartsanak vissza. Legyen ez a kereskedő gondja, neki ilyen esetekre van biztosítása.

6 kedvelés

Ebben teljesen egyetértek veled!:grin::+1:

5 kedvelés