Lehetne a vaperinán VAPECAST?

Sziasztok szép estét mindenkinek! :slight_smile:
Egy gondolat jutott eszembe. Ahogy a címben is írtam egy podcast sorozat indulhatna az oldalon.
Hallgatok az e-cigivel kapcsllolatosakat pl.: párásító podcast, vagy esetleg a check battery (vagy battery check)
De mi lenne ha az itteni közósség szólalna meg havi rendszerességgel vagy ahogy lehetőség van.
Ez csak az oldalra regisztráltaknak lenne elérhető és saját gondolatokat élményeket oszthatnánk meg 1-1,5 órában.
A kérdéseim ezzel kapcsolatban:
Az adminok mit szólnak ehhez?
Lenne ilyenre igény?
Ha ezekre igen a válasz milyen formában lehetne ezt kivitelezni?

5 kedvelés

Szia @Zoltan_Sandor,

Természetesen megoldható, amennyiben van rá igény. :slightly_smiling_face:

Egészen pontosan mire gondoltál podcastra vagy esetleg élő videó konferencia szerűségre?

Én is kiváncsi vagyok, hogy hányan vannak itt olyanok akiket érdekelhet szóval ne tartsátok magatokban. Ha igény van rá megoldjuk :slightly_smiling_face:

Hogy milyen módon az sok dologtól függ. Ehhez felhasználói részről is van némi követelmény felszerelésre vonatkozóan (bár ez a mai világban talán nem akkor dolog). És nyilván nem mindenki akar szerepelni, ami teljesen érthető is, de ha összejön pár ember aki igen és ez a létszám tényleg havi szinten biztosítva van, akkor mehetünk tovább a dologgal. :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Podcastra gondoltam egyelőre aztán az igénytől függ.

1 kedvelés

Mondjuk biztos érdekes lenne, még akár discord -os oldalt is eltudnékképzelni.

Sajnálom, de nem lesz Discord szerverünk. Volt szó róla. Átbeszéljük, de aztán úgy döntöttünk, hogy felesleges, mert itt több a funkció, kevesebb a bunkó, és az csak egy chat felület. Amit egyébként gamer-eknek szántak, és még a mai napig nem tudjuk hogy állnak az e-cigi témájú szerverekhez. Így ki tudja lehetne e egyáltalán értelme. Előbb utóbb fel fognak figyelni az ilyen tartalmakra. Reméljük nem, mert senki bukását nem szeretnénk. Sajnos nem érezzük azt a platformot biztonságosnak. :pensive:

A Podcast jó ötlet. A megvalósíthatóságot Donát tudja megítélni. Én benne vagyok. Csak legyen rá igény is. :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Értem, csak egy ötlet volt.

Milyen módszerrel lehetne felvenni ha összeülni nem lehet?

Úgy gondolom konferencia beszélgetéssel. Skype képes rá, ha jól tudom. :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Sziasztok!
A Skypetól a Zoom Meeting nevű alkalmazás sokkal jobb és jelszóval meg link elérhetőséggel zártkörűvé tehető,mi hetente többször is használjuk videókonferenciára.

2 kedvelés

Igen, az online órákat is már azon tartják a gyerekeknek,eddig nem ezt használták, de ezek szerint jobbnak találták ezt, ezért átálltak erre.
Kiküldik a gyerekeknek a jelszót és már bent is vannak. Nem akadozik, teljesen érthető

1 kedvelés

Én is úgy látom, hogy a Zoom egy járható út lehet. :slightly_smiling_face:

A Zoom alakulásakor rengeteg biztonsági rés nyitva maradt mivel a vírus miatt gyorsan kellett valami, azonban ezeket javították már. Én úgy gondolom mivel egy nyílt forráskódú projektről van szó, így teljes biztonsággal használható a mostani állapotában. Mivel ezek illetve a további hibák már kiderültek volna. Nyugodt szívvel tudom ide is beintegrálni. :slightly_smiling_face:

Másik pozitívum, hogy lehetőség van regisztráció nélkül jelszóval csatlakozni. :slightly_smiling_face: Tehát egy jó, megbízható kis beszélgetős helyet tudunk létrehozni.

5 kedvelés

Ez jól hangzik és technikailag sincs ezek szerint szinte semmilyen követelménye

1 kedvelés

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.