Le Petit rendelés

Sziasztok!
Rendeltem egy mod-ot és egy rta tankot Le Petit oldalról Vasárnap, azt írja hogy 12 én érkezik. De már 4 napja dekkol a csomag elosztóban vagy mi.
Minden más már megjött innen onnan már csak a lényeg hiányzik :grinning::rofl:
Valakinek van tapasztala velük vagy csak túl aggódom :joy: jobban izgulok mint egy gyerek az új játékáért :slightly_smiling_face:

Futár hozza, ne izgulj sok a melójuk :blush:

1 kedvelés

Nekem az a tapasztalásom, hogy a ami Fransziából jön, azon a németek ülnek sokat.

1 kedvelés

Csak nem frissül… Egyszercsak már Magyarországi elosztóban lesz. De ha 12-t irtak, ne nagyon számíts rá előbb. Nekem eddig mindig pont aznap érkezett amit írtak :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

nyugi én ugyan így voltam, Ausztriát fogja írni a nemzetközi szállító oldal de aztán hirtelen csak nálad lesz xd, 1-1,5 hét és biztos érkezik általában a dpd visszi a repteres külföldi dolgokat de lehet a transoflex

Hello
4-5 éve tőlük rendelek eddig mindig minden rendben volt,de a legutóbbi amit Augusztus 3-án rendeltem most a héten szeptember 5-én ért ide. Írtam nekik és már vissza akarták utalni a pénzt mert ők se találták a csomagot és elveszettnek minősítették.De közben megérkezett a csomag.
Hab a tortán hogy útközben újracsomagolták és egy 30 euros tank + 1 flakon aroma eltűnt a csomagból. Ismét írtam nekik,hogy mi történt de nem sokat témáztak rajta még aznap feladták az eltűnt
2 tételt + kaptam egy 15 euro-s utalványt hatalmas bocsánatkérő levél kíséretében.
Szerintem 1 megbízható cég általában nem szokott gond lenni,de ha mégis nagyon korrektül állnak a dologhoz.

7 kedvelés

Az én LPV rendelésem tegnap érkezett meg, a DPD hozta ki. Pontosan 1 hete rendeltem.

1 kedvelés

Nekem a Kumulusos rendelésem volt átcsomagolva legutóbb, de szerencsére nem hiányzott belőle semmi.
DPD hozta.

Köszönöm szépen a válaszokat.
Várok akkor keddig csak ide ér :grin: