Le Petit/francia post rendelés?

Sziasztok!
Rendelt valaki mostanság chronopost-al franciáktól?
03.11-ota áll a csomagom Cronopostnál (csomagolási hibával) legalább is trackingnél ezt írja,de érdemi infot se a chronopost,se a Le pepetitől nem tudtam kicsikarni hogy mi van,lesz… pedig napi szinten zaklatom mindkettőt,de mindig annyival leráznak,hogy sajnálják folyamatban van,meg hogy információ szükséges,amit elvileg a lepetit elküldött már múlt hét csutortokon,de mai napig nemindult el a csomag…
Valakinek ötlete mit lehet tenni? Vagy mit csináljak?
Ugye a gond hogy előre kellett fizetni.

Eddig semmi negatív élményem nem volt francia rendeléssel mindig megjött 3 max 5 nap alatt…

1 kedvelés

Szia!
Én Colissimo-s szállítással szoktam rendelni.De előfordult már,hogy szét volt esve a csomag.
Elég vékonyka a dobozuk.De meg szokott érkezni,egy kis késéssel.

1 kedvelés

En is Colissimoval. Eddig hiba nem volt.

1 kedvelés

Velük nekem se,csak most pick up pontra kellett kérnem mert kiszámithatatlan hogyan vagyok otthon,ugy meg csak chronopostal volt,remelem nem maga a termek miatt nem engedik tovabb.

1 kedvelés

Mivel már mindkét fél tud a szituról biztos intézik…egyelőre max várni tudsz.
Napi “zaklatás” szerintem felesleges

Chronopost mondjuk engem is párszor megxopatott már.
Megrendeltem lpv-ről a cuccot csomagpontra, chronopost 1-2 nap múlva azt jelzi hogy vissza a feladónak, aztán egyszer csak megérkezik a csomagpontra, ahol viszont nem kapják meg a csomagazonosítot, és az átvévesről alá írandó dokumentumot se, mintha ott se lenne a csomag.
Szerencsére ismerősé a hely ahol a csomagpont van, de elvileg neki se szabadott volna oda adnia a cuccot…

1 kedvelés

Le petit annyit írt azóta hogy visszarendelték a csomagot,és megprobálja elküldeni colissimoval.
De amúgy azóta se frissült a tracking,szóval még vissza se indult el a rendelésem…
Chronopost annyit jelzett hogy szükségük van a csomag tartalmára erről kérnek infot …
Para…

1 kedvelés

No para…Megérkezik az majd csak kérdés mikor

1 kedvelés