Le French Liquide – Fruiitopia


Le French Liquide – Fruiitopia

Származási hely: Franciaország

Shortfill

Nagy örömömre szolgál, hogy bemutathatom a „Fruiitopia” terméket, mivel eddig számomra elérhetetlen árazásban mozgott, de egy akció keretén belül sikerült igen kedvezményesen hozzájutni. Egy francia gyümölcslevet kapunk, rengeteg eperrel, amit egy maroknyi kígyógyümölccsel kombináltak. Nemcsak a külsőt részesítették különleges és prémium díszítéssel, maga a kígyógyümölcs is egy kuriózumnak számít a „gőzölők” világában. A kígyógyümölcs a szalakkapálma termése, melynek az íze félédes, zamatos, valamint enyhén savas, ami az illatán is érződik.

Az illata nagyon intenzív, az eper erőteljesen van jelen, amin érződik a savasság is. Mintha egy epres cukorka lenne, de mégis egy kicsit más.

Az íze, mint egy friss eper bomba. Beszíváskor a zamatos epret érezhetjük enyhe édesítéssel, majd kifújáskor kap egy nagy adag savasságot amitől az édesítés azonnal eltűnik és egy különleges ízvilág tarul elénk amit kígyógyümölcs ízének köszönhetünk. (Mondom én, aki még nem is hallott ilyen gyümölcsről :blush:). Nehéz leírni ezt az ízt, mivel nem igazán tudom mihez hasonlítani. Olyan, mintha össze lenne keverve pár gyümölcs, mint egy koktél, amiben felfedezhető az alma és az ananász is. Legalábbis az én szájízemből kiindulva. Ez a savas gyümölcs koktél keveredik össze az édeskés eperrel, ami egy bombasztikus kavalkádot alkot gőz formájában.

Mindenképpen ajánlott cucc (ha van rá mód és lehetőség), ami megjelenésében és ízében is a prémium kategóriára hajaz. Igaz a 19-21 eurós ára kicsit húzós lehet mivel csak 60ml-t kapunk ebből a finomságból.

8 kedvelés

Hát, ennyiért legyen is jó, mennyi Tatrateat lehet venni ebből…:roll_eyes:

Nyilván van akinek ennyit is megér, nekem a 12 eurós ár jobban tetszett. :ok_hand:

2 kedvelés

Remélem már megkerested a Kumulusvape-et, hogy hivatásos teszter vagy és adjanak neked termékmintákat :smile:

Amúgy igen, :slight_smile: Beszéltünk róla hogy majd lesz valami, amit Kumulus sorozatként fogok elő adni, de ez a jövő :+1:

5 kedvelés

Ezer hála érte :heart_eyes: