Közvéleménykutatás kiegészítők témában

Sziasztok a véleményetekre lennék kíváncsi. Alkatrészek segédeszközök-ben meghirdetett kiegészítőkön kívül milyen holmik érdekelnének benneteket. Hasonló rendszerben és árfekvéssel.

4 kedvelés

Én szupernek tartom, hogy ilyennel foglalkozol. :slightly_smiling_face: Tele van a piac tankokkal, modokkal, akukkal, de erre senki nem gondol, hogy mi kell az akkunak, modnak, tanknak. :heart_eyes: Bár lehet nem pont az a kategória, de ami fogyóeszköz még, az a mesh-lap. :slightly_smiling_face: Illetve pótcsavarok, gondolok itt a hernyócsavarra, de ezt át kell gondolni, bár a méret talán ugyanaz lehet mindegyiknél. :thinking:
Esetleg még csavarhúzó, akár készletben is. Én nem tudok bánni sem a tekerő segeddel, sem a Coil jig-el. Ezért csavarhúzóra tekerek. Ja igen, coil jig… :grinning: No meg ami szerintem még hasznos az RTA Stand, most nem ugrik be hirtelen a rendes neve, de nem így van a neten asszem. :thinking: És talán lehet szó palást-ról és drip tipről, mondjuk nem hiszem hogy erre gondoltál mikor írtad a témát, de a palást mindig kell. :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Továbbfejlesztésen gondolkodom ezek a termékek megfordultak gondolataimban. Ennek első lépése a piackutatás, megfelelő beszerzési és eladási ár kialakítása. Coil jig-et én sem használok saját magam gyűjtött átmérőkre tekerek 2-6mm ig 0,5mm lépésenként. MTL től közepes DL ig jól adja. Eddig saját felhasználás árnyékában rendeztem beszerzéseim (ha nem megy el felhasználom) az igényfelmérés ebből a korlátból való kilépés előkészítése. Terjeszkednék más termékcsoportok irányába, de mivel kívül esik az én felhasználásomon nem látok rá rendesen a trendre.

1 kedvelés

Esetleg táskák tartok hord eszközök még ami érdemi lehet ehez a témához

2 kedvelés

Én egy szerszámos ládához hasonló tartónak örülnék, kinyitva szétcsúsznának a tárolók, az egyikben szerszámok, coil jig-ek, másikban, tankok, akkumulátor tartók, üvegpalástok, minden rendszerezve. :slight_smile: Mondjuk még üvegpalást védőnek örülnék ami jól néz ki.

1 kedvelés