Vape kiegészítők szavazás

Sziasztok. :blush:

Véget ért a kiegészítők ajánlása is. Természetesen ebből is itt a SZAVAZÁS! Ez is jó sokáig lesz kinn, hogy minél többen szavazhassatok. A végén a szavazatokat összesítjük majd. Amiből összeáll a kiegészítők ranglistája is.

Ahogy a vape eszköz szavazásnál, aminek az összesített eredményét ITT olvashatjátok, úgy itt is a 3 legtöbb szavazatot kapott kiegészítőt fogjuk feltüntetni!

AKKUMULÁTOR

  • LG HG2
  • LG HE4
  • Sony VTC6
  • LitoKala Lii-40A (21700)
  • Ijoy 21700
  • Samsung 30T
  • Samsung 40T
  • Golisi S26
  • Golisi G30
0 szavazó

VATTA

  • Daemon Killer
  • Cellucotton Rayon
  • Muji
  • Cotton Bacon
  • Native Wicks
  • Canna Cotton
  • Revo Wick
  • Coil Master Pro Cotton
0 szavazó

MTL HUZAL

  • Ni80 (0.25mm)
  • Geekvape SS316L
  • Coilogy MTL Fused Clapton
  • Vandy Vape SS
  • Vandy Vape Superfine MTL Fused Clapton Ni80
  • Coilology MTL Clapton Ni80
  • Coilology MTL Fused Clapton Ni80
0 szavazó

DL HUZAL

  • Kanthal A1 (0.4mm)
  • Alien Clapton KA1 (26GAx3 32GA)
  • Geekvape SS Fused Clapton
  • Daemon Killer Tiger Wire KA1
  • Daemon Killer Fused Clapton KA1
0 szavazó

MESH LAP

  • Vandy Vape Mesh Wire SS316L (nem előrevágott)
  • Vandy Vape Mesh V2 Dual M Coil
  • ORFR nexMESH Mesh coil
  • Wototfo Strip Mesh Coil
  • Vapefly Mesh Wire SS316L
0 szavazó

DRIP TIP ANYAGA

  • Teflon
  • Delrin
  • SS + POM műanyag
  • SS + Akril
  • Műanyag
  • SS
  • Ultem
  • Akril
  • Porcelán
0 szavazó

SZERSZÁMOK/KÉSZLETEK

  • Otthon fellelhető eszközök segítik a tekerést. (Fúrószár, csavarhúzó, körömolló)
  • Külön-külön, nem szettben vásárolt vaper DIY kellékek. (Kerámiacsipesz, csípőfogó)
  • Coil Master DIY Kit
  • Coil Master Coiling Kit
  • UD DIY Master Tools Mini Kit
0 szavazó

TÖLTŐ

  • Golisi S2
  • Nitecore i4
  • LiitoKala Lii-500
  • Xtar VC2
  • Xtar VC4
  • Hurka/kolbász
0 szavazó

Köszönjük, hogy szavaztál! Ezzel segíted a kezdő, illetve a vásárlás előtt álló Vapereket és Vaperinákat!

6 kedvelés

Én speciel nagy kérdőjelet rakok még mindig a huzalokhoz , már csak a kategória miatt is mert nekem az a véleményem hogy ezek az “MTL” claptonok kiváló ha nem a legjobb DL huzalok is egyben , mivel kevesebb veszteséggel jár üzemeltetni őket amellett hogy jobb gőz teljesítményt tudnak mint a vastagabb huzalok … csak így kis vélemény :slight_smile: .

1 kedvelés

Ezzel egyetértek :blush:

Töltőből a LiitoKala PD-4-gyel absolute meg vagyok elégedve. az Lii-500-zal nem volt szerencsém még.

1 kedvelés

akkor megnyugodtam nem vagyok annyira elvetemült hogy 1ohmon hajtom a duál építésű dl kazánt :slight_smile:

2 kedvelés

Emelem a tétet. Dual dl kazán mtl claptonnal + a 810-es driptip átalakítóval 510 mtl-re.

4 kedvelés

Az igen. :smiley:

Amúgy egy kérdés ha már mtl claptonnál járunk. DL kazánt használok. Mi különbség van mtl clapton és a sima clapton között? DL claptont még nem láttam ugyan, de előszeretettel használom a tankomban sima clapton huzalt. (Smok TFV12).

Szerintem az ellenállás méretéhez lehet köze. Kb 1 ohm felett már mtl-ről beszélünk alatta meg subohmról ami alapvetően dl-be való. De ha rosszul mondom majd kijavit egy hozzáértő.

1 kedvelés

Ez így igaz, csak már változtak azóta az idők. De a megfogalmazás helyes, csak már nagyobb szórásban (ohmszám szerint) van MTL felhasználás.

egyébként nem is értem, alacsony watt + nagyobb ellenállás ugyan az mint magas watt + alacsony ellenállás, csak alacsonyabb watton kíméled az aksidat. Nem is értem miért vannak ráállva ezekre a 0,1 ohmos porlasztókra. Még az első kitem egy swag volt, ahhoz is subohm kazánt adtak 0,2 ohmos porival is tűzforró volt, most meg épp hogy langyos a modom. Mondjuk jobban belegondolva, a fűtő felülethez lehet köze, nagyobb felületen hevítesz, többet porlaszt, de levegősebb tekeréssel, nagyobb magon elég jól ki lehet maxolni a tankokat.

1 kedvelés

A gőz miatt van jelentősége.

Ja igen, azt elgépeltem, asszem Xtar akart lenni. :joy::joy::joy: De örülök, hogy veszitek a poént. :blush:

1 kedvelés

A szavazás lezárult. Hamarosan kikerül a kiegészítők ranglistája is! :blush:

2 kedvelés