Közös Rendelések topicja

Tisv.-ról mennyi a szállítási idő?

1-1,5 hét volt nekem eddig mindig.

Én szívesen betársulok de sajna egyik aromát sem ismerem :frowning: mindenképpen banánt szeretnék hűsítés és egyéb íz nélkül. Longfill vagy s&v a legtutibb :slight_smile: tudsz segíteni?!

Kts silver nálam a banánok ásza. Van benne plusz íz, igazi banánoscsoki nekem​:heart: Napi vattacsere biztosítva van vele :grin:

Ha aromát akarsz venni, nem a legolcsóbb oldal(szerintem)

Inkább úgy fogalmaznék, hogy elsősorban olasz aromák vannak jó árban.
De most hardver miatt csak ez jön számításba :slight_smile:

Tisztelettel

Őszinte leszek nem is az olcsóság dominál… sajna nagyon sok aroma ment már lefolyoba, számomra az a drága… :frowning: vampire vape pear drops es csptain foggy banana bay a 2
Top kedvenc de sajna már egyiket se tudom beszerezni sehol sem! Esetleg ezekben tudtok segíteni?! :pensive:

1 kedvelés

Hát ebben nem én leszek a te embered :slight_smile:

Mert nálam 3 fő irány van:
gyümis - hűsítős (sima gyümis nem)
desszertdohány ( dohányt ízt is tartalmazó desszert :slight_smile:)
illetve sima desszert.
Meg én ha van inkább aromát keresek, ha lehet :slight_smile:

De valaki biztos tud segíteni

Tisztelettel

Én nekem csak a gyümölcs-hűsítő, ami eddig bevált.
Eddigi kedvencek: Heisenberg, Red Astaire, Oni Green.
Tervezben van hamarosan egy itthoni rendelés: Amiben lesznek új próbák is Ragnarok, Antimatter 2 íz, meg 1-2 apróság.
A Ragnarokot pont te ajánlottad.

Emlékszem rá :slight_smile:
Viszont még mindig tartom, hogy próbáld ki a Ragnarokot :slight_smile:

Tisztelettel

2 kedvelés

Ha már ragnarok, a phoenix is nagyon jó tőlük, pedig én a mentol-gyümit annyira nem szeretem.

1 kedvelés

Én is gyünnék, de csak aromát akarnék! :raising_hand_woman:t2::grin: Javítok, mert alapot is, ha éppen az kell. :face_with_hand_over_mouth:

1 kedvelés

A flavour art aromák milyenek? Nemrég láttam @Tivadar_Szocs tesztjét kettőről, de engem a mangós illetve az erdei gyümis érdekelne… meg pár alap dohány íz, de nem a legdrágábbak :sweat_smile:
Vaníliás krém dohányt pl nagyon keresnék de nem találtam olyat amiben se keksz se karamella se csonthéjas nincs pluszban.
Nem kell hogy iszonyat édes legyen, csak közepesen.

Te honnan rendelnél olcsóbb de finom aromákat? Van bevált hely/márkák?

Konkrétan a FlavourArt aromákat a gyártótól kaptam és nem keveset. Amúgy innen-onnan szoktam rendelgetni+ amit a gyártóktól kapok

Mangós és erdei gyümis van még ha érdekel

Adok egy tippet innen, ezt nem kell tovább ízesíteni :
https://www.tisvapo.it/prodotto/the-crown-vapehouse/

Csak hardvert rendelek + ilyet :slight_smile:

Tisztelettel

1 kedvelés

És jó az ízük?
Amúgy jó lenne csak hogyan és mennyiért adnád át őket?

Sajnos a mogyorókrém nekem túl sok, csak egy enyhe vaníliás édesség kell valami virginia jellegű világos dohánnyal de azért köszönöm :slightly_smiling_face:

1 kedvelés