Kivonatos aromák

Sziasztok. Elkezdtem használni a kivonatos dohány aromákat. Konkrétan a la tabaccheria márkát. Ízre tökéletesen elégedett vagyok velük, azonban felmerült bennem egy kérdés. Brutálisan kokszolnak 2-3 naponta tank mosás. Ezzel együtt tudok élni simán, azonban felmerült bennem a kérdés, hogy ez a lerakódás ami mondjuk a tank kémény részén látható,vagy a coil körül mindenhol, a lefogatócsavaroknál például, az a tüdőben is ezt csinálhatja? Lehet balga kérdés de nem vagyok tüdőgyógyász.Szintetikus aromáknál a kokszosodás valahogy egyértelmű volt, hogy csak a tekercsre vonatkozik, de ott nem is tapasztaltam lerakódást a kéményben, vagy akár a driptip belső felén. Ha valaki tudna erről konkrétumot, azt megköszönném.

4 kedvelés

Valahol régebben olvastam erről egy cikket ,vagy többet is,hogy nem annyira “ egészséges “ mint a szintetikus.Ahogy a cikk is levonta a következtetést,még mindig mérföldekkel jobb s helyzet mintha az analóg menne.Van kivonatosom,de szerencsére nagyrészt a normált gőzölöm,ebben sokat segít ,hogy tekerni lusta vagyok​:grin:

4 kedvelés