Kínai szigoritások

Sziasztok!
Belefutottam a neten egy írásba. Mi a véleményetek? Mennyire valós a dolog? Szerintetek befolyásol bármit is ez a mostani Vape piacra?

Szia. Elvileg csökkennek majd a webshopok számai, ha jól értem. És nagy valószínűséggel eltűnnek a klónok a piacról. Kínai is majd ellenőrzött termékeket küldhet csak Európába. De lehet rosszul értem. Sajnos túl van spilázva az írás. :thinking:

6 kedvelés

Szerintem kb az lesz ,hogy a klónok is be lesznek vizsgálva és 3/4 ára lesz az eredetinek mert vám áfa meg minden rá rakodik…minőség marad vagy működik vagy nem…

6 kedvelés

Na és szerintetek a vape kiegészítőkre hatással lesz? Huzal, vatta stb.

1 kedvelés

szerintem emelkednek az árak…

1 kedvelés

Nekem csupán egyetlen dolog jön le ebből az egészből. Sztem az egész dolog mögött a vezető dohány ipar van. Mert köztudott, h amiota az e-cigi betette a lábát a piacra, azota rohamosan le csökkent az analóg cigi bevételük. (lásd újabban a vapebar-okat). Nagyon sokat át tértek az e-cigire. Mert jobb, nem bűzlik, nincs hamu, stb, stb. Es persze, h ezek a termékek nagyon bepiszkáltak valakiknek… Mivel letiltani nem lehet, mert hatalmas a vape közösség világ szinten, így drágitják a piacot. Ők próbálkoznak, csak nem nagyon jön be nekik a sok próbálkozás…

4 kedvelés