Ki mit rendelt? Ki mit kevert? 2.0

Na vaze, most lebuktam :sweat_smile:

Nálam ez a Covid teszt. Az embereknek kb. 40 százaléka érzi csak alapból a cián illatát. Ha gyanús, akkor megszagolom. Eddig ezek szerint még nem voltam Covidos :slightly_smiling_face:

Közben megjött a válasz az Aromamestertől a Capuccino Chocot illetően. Az írták, hogy 3-7 nap személytől függően az érlelési idő. A 3 nap már letelt, ma szippantottam belőle egy tanknyit. Hááát nem tudom. Azt hiszem, sokáig fogom érlelni. Addig, amíg fel nem lép az üveghiány. Nem rossz ez, de nem is jó. Lehet, nyomatok hozzá valami vaníliát, hogy a színén kívül valamivel több íze legyen. Nagyon szelíd a durva színe ellenére. A benyomásom olyan volt, mint anno, amikor apám megtalálta a kamrában az évekkel azelőtt a kávészacskóba eldugott tortabevonó csokit. Letördelte róla azokat a részeket, amiket megrágott az egér, aztán a reggelihez tartozó tea mellett felkínálta a dugi csokiját, ami porzott, ahogy törte. Még annak a porzásnak az ízét, illatát, sőt textúráját is felidézve érzem, tiszta nosztalgia. Valójában hálás vagyok Aromamesternek, amiért ilyen nosztalgikus élményben részesített. Tényleg.

3 kedvelés

Szomszédom ismerőse kérdezi, boncolásnál kimutatható-e?

Érződik is, ha a boncmester képes érezni a cián szagát. Egyébként látványosan kékes elszíneződést okoz a szem fehér részein, a körömágynál és a vér is máshogy néz ki. A belső szerveken is speciális nyomokat hagy. Gyanú esetén nagyon könnyű kimutatni.

2 kedvelés

Ak marad a balta​:roll_eyes::joy:

Tessék @Ispy,de ne szidjatok :joy:

8 kedvelés

Milyen hónap van ? :thinking:
Azt hiszem idénre megvagyok :grin:

1 kedvelés

Hogy én ezt már hányszor hallottam…:smile::rofl::rofl:

1 kedvelés

Még van két hónap :joy: :rofl:

19’, január, szóval húzz bele :grin:
Jófélék​:+1:

Előtte gondosan ecetes vízzel fertőtlenítve. Különben is így jobban csíp.

Korai az még, ne siessd el ennyire :sweat_smile:

Ma nekem is érkezett néhány újdonság, ill az egyik nem az. Talk Yess Orange, mert régóta keresek narancsot, Full Moon Green Infinity kíváncsiságból, Eliquid Diy Café Noir, mert szeretem a kávésokat még összehasonlítani is. Ezek újdonságok, valamint ugyanettől a gyártótól a régi jól bevált Cerise is jött. Ez utóbbi az általam ismert legjobb cseresznye. Ha valaki tud jobbat, kérem, alkalmasint értesítsen.

5 kedvelés

A végső megoldás…

8 kedvelés

Olyan neked “az” mint nekem az aroma.
Mindíg kell polcon lennie egynek belőle :grin::hugs:

2 kedvelés

Ez igaz van mindig 1… :slightly_smiling_face: :man_shrugging:

3 kedvelés

Ez a Tfc neked milyen?Szerintem tök más mint a régi…valamelyik rta-ban jobban adja mint az elődje… :man_shrugging:

4 kedvelés

Olyan mintha :thinking:igen,akkor én is ezt gondolom !
Nem tudom,de mintha lágyabb lenne olyasmi mint a cloud 9 :thinking:
De nem folyt vele egyik sem még .

3 kedvelés

Jónak jó veszek még, ja talán arra hasonlít…Végül is szerintem jobb lett… :slightly_smiling_face:

4 kedvelés