Ki mit rendelt? Ki mit kevert? 2.0

Használható. Én pár éve próbálom elhasználni :sweat_smile:
Egyébként annyira nem gáz, csak nem mind egyforma vastag.

1 kedvelés

Köszönöm szépen a segítséget.
Titanium fiber vattát használok de ez akkor jó lessz aranytartaléknak.
Bevallom hogy nem fűztem hozzá sik reményt hogy valaki használt volna ilyet.
Még nem találkoztam eztel a vattával.
De hát itt profik vannak. :+1:
Köszönöm szépen mégegyszer.

Nálam is tarcsi volt, de gondoltam ne rohadjon rám. Annyi, hogy a cipőfűzővég túl vastag, nem megy át a 2.5 magon.
Kayfunokba használom, meg Brüncibe.

át veszem ócsón… :smile:

@Robertino_daf -nál láttam ilyen vattát

Még küzdök vele, hogy rohadna meg.

Fakír nem folyos…én azt hittem a Rubik nem fog menni erre az egyszerű szívat meg… :smile:

Ez nem folyik, ömlik, pohárból nem tudnám gyorsabban önteni.

Rajta van a deck? :grin:

Vattát raksz bele? :smile:

Shame Facepalm GIF by MOODMAN

Oh Brother Facepalm GIF by reactionseditor

Star Trek Space GIF by Goldmaster

Köszönöm Kinga, útmutatásodnak megfelelően rendeltem ma további kétféle vattás és Kantal huzalt is. SS sajna nem volt, csak nagyon vastagban. Ma nem nyúltam hozzá a tekeréshez, a tegnapival pöffeszkedtem a nap folyamán, mással voltam elfoglalva. lehet, hogy érzéki csalódás, de mintha jobban megjelentek volna az ízek. Persze alőfordulhat, hogy megijedt tegnap a sok szitoktól és fenyegetéstől ezért volt ideje aludni rá egyet. :smile:

Egyébként én most már úgy vattázok, hogy este megépítem, és csak reggel kezdem használni, ez elég szokott lenni a vattának, hogy betörjön, @Balazs_Samu_Nagy -tól lestem el a technikát,.illetve ő kotyogta el. :sweat_smile:

Lehet a bersinek kellett 3 nap…

4 kedvelés

Ő még csak egy éjszakát pihent. Holnapra lehet, hogy még jobb lesz? Ki fog derülni, mert a Traubis leves van benne, aminek korábban nem éreztem az ízét, ma viszont igen. A végén még megkedvelem a Bersit?

2 kedvelés

Még az is lehet…

Azt kell énekelni neki, hogy:

“Sorszám vagy csak, nincsen neved,
Jó vagy, míg nem mondasz nemet,
Húzd az igát és fogd be a szád,
Lesz ki a helyedre áll!”

:grin:

1 kedvelés

Csak ne irtóznál annyira tőle. Tán félsz, hogy beleszeretsz? Viccet félretéve az tényleg modern és komoly holmi, talán komolytalannak tűnő kölsőben. Beállítod pl. 11,5 w teljesítményre az 1 ohmos porihoz, lezárod, utána már Anyukád nem fogja tudni véletlenül átállítani. Teljesen felhasználóbarát olyanoknak, akiknek nem életcélja és hobbija az RTA-k lelkivilágának megfejtése. A gyümölcsös ízek ugyanolyan jól jönnek belőle, mint a desszertek. Kicsi a tartály, 2 ml-es, de mágneses, könnyen utántölthető. Ha valami miatt sérülne, 2000 Ft alatt vehetsz rá másikat. Az egész elfér egy zárt tenyérben, alig lóg ki belőle valami. Ehhez képest viszont tényleg kiváló!

1 kedvelés

Egyébként igen, minél többet ázik annál jobb lesz. :slightly_smiling_face: A betörési idő is csak ennyiről szól, csak mivel közben használjuk, szerintem nem követjük úgy az idő múlását. Pontosabban többnek érezzük mint amennyi valójában.

4 kedvelés