Ki mit rendelt? Ki mit kevert? 2.0

Mondjuk én a v9 klón deck oringjeivel is sokat küzdöttem, mert úgy össze bírt rohadni, hogy Hulk sem bírta volna leszedni.

Én arany színűt kaptam ajándékba, gyenge is volt, meg nem passzolt még a pink Minghez SE…:roll_eyes:

Azt én is 5w30-cal kenem.

.
.
.
:grin:

Igen, ezt végig fogom játszani. Ha nem zavar Benneteket, időnként majd megemlékezem a kísérleteim eredményeiről. Természetesen figyelembe véve azt a tényt is, hogy Gumikacsának megígértem, hogy nem szennyezem a környezetet a B3 picsába való kidobásával, mert tényleg megsérülhetne valaki, így, mivel lestopizta, alkalmasint elküldöm neki és nem szeretném abban a helyzetben hagyni, hogy ne tudja, mikor fog ez bekövetkezni. 14 éves korom óta tudom, hogy ez milyen borzasztó érzés. 1,5 évig minden nap úgy keltem fel a teljes bizonytalanságban, hogy mikor lesz már az enyém a II. vh.-ból visszamaradt Mauser bajonett. :laughing:

1 kedvelés

:wink::wink:
Ha valaki tesztelni szeretné…

3 kedvelés

Egy kérdés @Vaperina_Kinga a vaperinás kedvezmény kódok élnek még?
Csak úgy eszembe jutott…

Az a baj, hogy fotón minden lefolyós levesem ígéretes volt :grin:

Sziasztok.
Ismeri valaki ezt a fajta vattát?
Esetleg vélemény.
Ajándékba kaptam.

1 kedvelés

Köszi, de azért nem fogok álmatlanul hánykolódni. Ha nem ér ide, tán azt is kiheverem :joy:

Egy próbát megérhet, az átlagos szintet talán hozza. Ha nem, akkor nem vesztesz sokat :+1:

1 kedvelés

4 naposan nem tudtam megállni egy gyors próbát. Szentségtörés, de desszertet tettem az SE-be :grin: isteni Vanilla Custard.

7 kedvelés

Én nem veszek ebben a hónapban lötyit, éjszaka beütöttem azt a kis yihi-t
Még 16 fajta van bekeverve amúgy is.
Kivárom hogy a liquid aromás srácok mit tudnak beszerezni Olaszból

Miért lenne szentségtörés,ha abból,hát abból. :slightly_smiling_face: :wink: :saluting_face: :thinking:
Főleg még ha ízlik is. :yum: :face_with_open_eyes_and_hand_over_mouth:

1 kedvelés

Elnézést a késésért Tamás. :hugs: Igen, működik, nem tudunk olyan webshopról amelyik visszavonta volna.

2 kedvelés

Semmi gond, tényleg csak eszembe jutott :blush:
Annyiból jó még hátha vannak olyanok akik nem is tudták róla :wink:

Örülök, hogy az első nekifutás sikeres volt. Természetesen várjuk a többi próbálkozásról is a beszámolót. Amit @Ispy írt az úgy is van, össze kell hangolni a tekerést és a teljesítményt a levegőzővel, illetve az etetőlyukak mérete is sokat számít. Amit leirtál az még a második olvasatra is úgy hangzik, mintha sok lenne a vatta, ezért rossz a léellátás. De lehet nem jól értelmezem, ettől függetlenül elengedhetetlen a kísérletezés. És mivel annyi vatta van manapság mint égen a csillag, ezért érdemes végigpróbálni párat, illetve nem mindegyik vattánál működik az a szakállas megoldás, miszerint a magátmérő duplája legyen a vatta vastagsága. Ez lazább vattákra érvényes most is, de ugye kinek mi a laza. Számomra a Cotton Cloud’s laza, annál tökéletes ez a megoldás, viszont a BP Mods vattából már szednem kell le egy keveset, hogy hozza a vártat. Ami kb annyit takar, hogy ne legyen a betörési idő egy örökkévalóság. De ez is relatív, mert van aki fél óra után leír egy vattát, pedig csak nem tört be. Van akit meg délutánra csap meg az ízkavalkád. Abban igazad van, hogy az első pár slukk azért ízes, mert kvázi van rajta liquid. Ebből gondolom, hogy rossz a léellátás, mert ugye azért liquidezzük be a vattát, hogy megalapozzuk a liquid útját. Ha megvan az út, akkor már mennie kéne, kivéve, ha valami útját állja. Ez lehet a sok vatta, amit viszont már a magátmérő határoz meg. Én először a vattát ritkítanám meg egy kicsit, ha nem lesz javulás akkor lehetne másik vattát próbálni.

7 kedvelés

Jaj,ezt akartam: :hugs:

A reakció után még 10 percig lehet rajta változtatni, utána már az marad amit tettél. :blush:

3 kedvelés

Megvót,duplán. :smiling_face_with_three_hearts:

2x tekertem meg az ion rtat most cotton cloudsal, 2x folyt ki a tank tartalma, szóval most jöhet a titanium fiber. Vagy dobom is ki a francba ezt a tankot. :sweat_smile: