Ki mit rendelt? Ki mit kevert? 2.0

Nem szeretem az alkoholos ízt gőzölni.Pedig nem vetem meg a piát :grin:

Akkor a Solub Jack’Honey mézes whiskey-t se próbáld ki.Mélységesen levagyok sújtva tőle. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :saluting_face: :grimacing:

Van itthon Abszint aroma, be is keverek belőle kíváncsiságból :kissing_heart:

Ne már :flushed:ma rendeltem egy csomó kukoricás ízét :joy:
De kapitány az van itthon :grin:

3 kedvelés

Nyugi, neked attól bejöhet simán :wink: én nem bírom a kukit :pleading_face:

Most is van keverve,ízlik :smiling_face:
Pedig kukin nőttünk fel :joy::joy::joy:

1 kedvelés

Legalábbis komoly szerepe volt :joy: amúgy imádom a kukorica minden formáját (ok, a gránátot nem).

Édességben is szeretem az alkoholost is, liquidben meg :thinking:

Kollégámnak két pici gyerkőc van,nem zacskóra hanem zsákra veszi :grin:ennek nem változott az íze mióta az eszem tudom :joy:

Meg gyütt 8 db akkumulátor :+1: kolegám segédletével. 2 db már töltőben

2 kedvelés

Öcsém ráment erre a márkára, kaptam tőle egyet, azt kell mondjam nagyon finom! :+1: :sunglasses:

7 kedvelés

Igazi “letisztult” mogyorós csoki? :roll_eyes::grin:

Nekem az bejött.

1 kedvelés

Legalább Neked.Örülök neki.
Party Celebrate GIF by Minions

Super Vape Arabica Supréme. Szerintem egy igazi jó, a régi idők kávézóinak illatát emlékeztető ízvilág. Előidéződik a frissen főzött Omnia illata, csészénként 2 kockacukorral jön az íze kellemes, lágy, de bőséges gőzzel az Ijus3 pod gtl tankjából. Ugyanez a Geekwape 17w-ra beállított, 0,9 ohm ellenállásúra Claptonnal tekert RDA-jából más ízt hoz, kiemelkedő TH-val, ami inkább zavaró. Az is jó, de az inkább a takarítónők zug kávéfőzdéjében a bennfentesek számára elérhető, egyébként kiváló kávéra emlékeztet 1 cukorral a nagy szocreál kávés pohárban. Akik szeretik a kávés ízt és aromát, azoknak ajánlani merem. Az én levesem még csak négy napos, de az utóbbi két napban nagyot nem változott. Egy naposan azért egyértelműen éretlen volt.

7 kedvelés

Hú de rég gőzöltem már belőle. Régebben nagy kedvenc volt. Örülök hogy felhoztad az aromát :heart_eyes: :+1:

Én most találkoztam vele először. Azért Téged, mint komoly szakértőt megkérdezlek, jól írtam le az ízeket?

1 kedvelés

Igen, teljesen jól írtad le. Egyszerű Szarvasi kotyogós, ha mondhatom így innen Szarvasról :heart_eyes: :slight_smile:

3 kedvelés

Tényleg, a kotyogó! Ezt kihagytam! Annak meg volt a maga feelingje csakúgy, mint az elődjének, a csőrös, felülről zárt kávéfőzőknek. Köszönöm, hogy emlékeztettél rá.

Van, valóban ilyen​:+1:

Kaptam anno @Peva71 Évától :hugs: bár ritkán veszem elő, de akkor nyomatom is 1-1 tanknyit. Tényleg szarvasos fíling.

(Ezek szöges ellentéte a Big Mouth kv-s xarai :nauseated_face:)

5 kedvelés

Most, napokon belül kezdődik a szarvasbőgés. Ahhoz pont jó lesz a szarvasos feeling fokozására. Arra azonban ügyelni érdemes, hogy a szarvasi és a szarvasos között az a különbség különbség, hogy utóbbi esetben ilyenkor nem mindenkinek érdemes lehajolni, mert annak fájdalmas lehet a szarvasos feeling igazi megtapasztalása.

2 kedvelés