Ki mit rendelt? Ki mit kevert? 2.0

Csak infóként írtam nem azért, hogy rád licitáljak.

Banshee & málnás süti. A pinkman az asszonykáé, a 30 milis simán elveszik a nagyok között :flushed:

7 kedvelés

7 kedvelés

1 flakonra múlt héten próbáltam rá, nagyon jól sikerült RY4.

Ez pedig kevésbé édes, de ez is szuper.

6 kedvelés

Most kevertem egy deci Aromamester Cherry Queen nevű anyagot. Eddig még nincs tapasztalatom vele. A keverés saccra ment, 50-50 es alapba 4-5 százalék. Nem tudom, mennyit kellene állni neki, de asszem, hamar megkezdem, mert nem sok bekevert levesem maradt mostanra. Az illata mindenesetre tetszetős, érződik belőle a keserű mandula is.

3 kedvelés

Drop Solo-k már tovább is mentek. Nem hoztak lázba :sweat_smile: Dead Rabbit Pro meg “gyári hibás”. Folyamatban van a gariztatás a gyárral.

Sziasztok!
Nem akartam új topikot nyitni úgyhogy itt kérdezem hátha van valakinek jövendölése:
Lesz mostanában (egy-két-három héten belül) valami jó kis leárazás/akció valamelyik rendelős oldalunkon? Lassan kifogyok a booster-ből és persze néhány liquid is kellene :slight_smile:

Kumulusvape-n 09.05. körül már lesz -30% akció kész liquidre és aromára. Boosterre nem lesz akció de nagyobb kiszerelés esetén amúgy is állandó akció van: Booster Továbbá az akciós termékekre is érvényes lesz még a -30% kupon. A jelenleg Promo felirat alatt futó termékek többsége esélyes, hogy szeptember elejéig maradni fog. Akciós liquid , Akciós aroma

3 kedvelés

Ha nem akarod kivárni, akkor Kumuluson még él a FRESHSUMMER kupon, ez csak 10%, viszont sitewide, az alapból akciósokra és boosterre+ HW IS jó, a hónap eleji csak leves/aroma 30%

2 kedvelés

Frissen ropogósan a sourcemore-ról.


A kriemhild csak azért került kosárba mert 2 dollár volt :slight_smile: A lényeg a squonk mod. Még ki kell találjam ki üljön a tetejére.

7 kedvelés

Ha single coilos RDA kell akkor Hellvape Dead Rabbit Solo vagy Damn Vape Nitrous+

1 kedvelés

Nyuszi?



3 kedvelés

A solo-t megerősítem tényleg jó.

2 kedvelés

Annyival egészíteném ki a Nyuszi solo-t, hogy ha szereted a hűvös gőzöket akkor double nyuszi egy coillal használva. Még lánc slukkolás esetén sem melegszik túl …

1 kedvelés

Következő HC rendelésemben már benne lesz a dupla nyuszi csak a szín még kérdéses. Tetszenek a carbon verziók illetve az új ünnepi kiadások is.

Ma végre sikerült a Nitroust dualba úgy megépíteni, hogy már nem okádja a meleget :sweat_smile: Ezért bátrabb vagyok a dual coilos rdakkal. Nitrous singlebe építve dual topcappel viszont nem az igazi nálam.

1 kedvelés

Dead Rabbit Pro gariztatás meg is oldódott. Visszautalják a vételárat. Healthcabin és Sourcemore garanciális ügyintézés még mindig flottul megy.
SM-ral nemrég a Pulse V3 miatt leveleztem mert kijött rajta az első szériás “hiba” ami az ajtó mágneseket érintette. 2 nap után már jelezték is, hogy küldik az új ajtókat.

1 kedvelés

Erről mi a véleményetek? Formára nekem nagyon bejön. Van tapasztalatotok?

Akkor egy hét után,a Bombo Culmen:
Számomra ilyen legyen egy desszertdohány!Idemásolom a leírását,mert ez szó szerint az,ami benne szerepel.
“Természetes dohány aroma, krémes praliné kakaóval, mogyoróval és fehér csokoládéval ráadásként egy csipetnyi klasszikus ír krémmel.”
Száraz egy kicsit,amire rádob a baileys alkoholos ize is még plusszban.Kiváncsi leszek,hogy idővel miként változik majd!

8 kedvelés

Egyre több meglepetést okoznak ezek a Bombók :grinning::grinning::grinning::grinning:

1 kedvelés

Most kevertem be egy Revolute Les Duos Madeleine nevű anyagot, olyan kb. 10 százalékosnak az 50/50-be. Egyelőre talán a Tofuhoz hasonló illatvilág, de sokkal bizarrabb még. Egyelőre hagyom békében, hadd forrja ki magát.

1 kedvelés