Ki mit rendelt? Ki mit kevert? 2.0

Jó, hogy mondjátok, latakiát kéne kevernem. Is.

2 kedvelés

Láttam a nevüket több shopban is,de valamiért azt gondoltam,hogy csak gyümis aromáik vannak.

Ajánlom az english és balkan típusú keverékeket,ha nem csak sima latakiát szívnál.Lehet csak én vagyok ilyen perverz,de szólóban a legjobb​:grin:

4 kedvelés

Ahogy néztem a dohányosok inkább RY4 alapúak náluk.
Kíváncsi leszek a veleményedre…

2 kedvelés

Nem azé hogy azé de mondhattad volna hogy szívtál már díjnyertes Bombót :grin::grin::grin::grin:

2 kedvelés

Eszembe se jutott,hogy csinálhatnak dohányost.Úgy látszik előítéletes vagyok(Soha nem néztem meg pl. azokat a gyártókat,akiknek valamilyen formában,a “juice” szó szerepel a nevében):joy:

2 kedvelés

Hát most mondom :sweat_smile:

Nálam is csak akkor jött elő ez a Bombo amikor láttam az awardson, az sem tudtam léteznek :grin::grin:

1 kedvelés

Olyanok ezek a blendek latakia nélkül,mint a Dallas Bobby nélkül​:grin:(Bocsánat!):grin:

2 kedvelés

Egészségetekre :grinning:

8 kedvelés

Megérkezett az első 3,50Ft értékű Kriemhild II. :slight_smile: Azért az első, mert valami oknál fogva elfogadta a második vásárláskor is igaz, az már 686Ft volt :joy:

5 kedvelés

Rba nem jön mellé ?

Remélem beválnak! :dash:

4 kedvelés

1 kedvelés

Rá se kerestem, hogy van e ilyen. Na majd most :slight_smile:

1 kedvelés

Ha emlékeztek :smiling_face: eper,lime,és dohány ….
4 %-ban keverve 50/50 alappal.
Csakazértis rápróbáltam kicsiben :grin:
Nyaloszkóppal elsőre pfff….de most egy hetesen egész kellemesen kijön minden leírt összetevő.
Nem gondoltam volna hogy a lime passzol a dohányhoz :flushed:
Német aroma ! nem Bombo márka :stuck_out_tongue_winking_eye:nem smucigságból vettem de egész szívható kategória ha valaki vágyna egy ilyen olcsó kategóriás aromára :smiling_face:(ha nem jön be,ne engem szidjatok :joy: )


5 kedvelés

Ha ízlik akkor próbálj rá erre is

5 kedvelés

Nem reklámozni szeretném ,de elég jó árban vannak.

5 kedvelés

A HC-n most egy ezres a BPMods vatta.

Authentic BP Mods Pro Vape Cotton (healthcabin.net)

350Ft meg a Cotton Clouds

Vapefly Clouds Cotton 5ft (healthcabin.net)

3 kedvelés

Nyilván vannak olcsóbbak is, de ez azoknak szólt akik a közelből szeretnek rendelni.

2 kedvelés