Ki mit rendelt? Ki mit kevert? 2.0

Magenta :rofl:…ne szépítsük, pink az :wink:

1 kedvelés

Rózsaszín. :wink: :smiley:

1 kedvelés

Csak néztem, figyeltek e rendesen a sorokra. :wink:

A legjobb szín belőle. Zőld autó, fehér ing, nagy zene, (mondjuk ganxsta) • piros lámpa, rózsaszín mód, + mosoly! Fergeteges lesz. :wink::wink::wink:

URSA MINI jól működik. Nem köpköd, ha fejreáll, vagy vízszintes helyzetben nyugszig a zseb mélyén. Nem folyik. MTL használat, számomra az optimális beállítás 12W 1 ohmos porlasztóval. 1 nap alatt megérkeztek a külön rendelt tartalék kazánok.Jó a fogása, gyári feltöltéssel kibírt 2x 8 órát. Az ízhatása sem kifogásolható a méretéhez képest, könnyen jön a gőz, jól állítható a levegő. A gyári garancia 3 hónap. Az első tapasztalatok azonban szelíd, irodai körülményekre vonatkoznak.

2 kedvelés

Bekeverve egy Aromamester “Fahéjas álom” és egy “Meggy likőr” ugyanonnan. Ajánlás híján mindkettő 10%-ban 50/50-be. Második napja van. A fahéjas határozottan jól visszaadja a fahéj illatát és enyhén csípős ízét, talán lehetne kicsit édesebb. Csokis rátöltve a tankra, nem rosssz, megy hozzá. A meggy likőr először a hadseregnél 1 hetes hadgyakorlat (no mosdás, no zoknicsere, no surranó levétele) után lábmosás és zoknicsere, de zokniban végrehajtott meggytaposás végeredményére hasonló “illatú”. A vajsav erősen érződik, de van mellette némi meggy illat is. Ma, a második napon szelídült a zokni illat. Kíváncsi vagyok, mit hoz a holnap. ( Nagyon durvára ne számítsatok, mert nekem alapból sosem volt kimagaslóan büdös a lábam, így az értékítéletnél az vegyétek figyelembe. De azért így mégsem mentem volna a barátnőmhöz pl.)

2 kedvelés

Csak én voltam szerencsés,hogy hadgyakolaton sorállományú csíkhúzóként minden este forróvizben zuhanyoztunk,az étkezdében felszolgálás volt lillafüreden a barlangban? :slight_smile:

Azt a helyet nálunk Szanatóriumnak hívták. Sajna az én fegyvernememből nem ment oda senki.

minisztériumban voltam szgk sofőr, ott is laktam…éttermi koszt, du5-től reggelig állandó eltáv, kimenősruha viselet szolgálatban, benzin mellékes, 10hónap szolgálat.
Szerencsére nem tudom miről beszéltek :rofl:

1 kedvelés

Elbliceltem az egészet, egy percig nem voltam katona. Én nyertem. :rofl:

1 kedvelés

Soha olyan gondtalanul nem kerestem pénzt

Én sem. Ráadásul onnan jött az a meló is, amit most csinálok.

1 kedvelés

Én meg nem költöttem. Csak sörre és cigire kellett. Na jó, nagyon ritkán ittam egy páleszt is, de azért rendszerint a melegíthető konzervvel fizettem, amit félretettem

Soha annyi téliszalámit nem ettem,mint kopaszként kiképzés alatt, konyhamunkásként kecskeméten a repesek étkezdéjében :slight_smile:

Egy necces szitu azért volt…a taxis blokád alatt csak átmentem 4x is hídon :rofl:

Én pedig előtte sosem kaptam kinder tojást, amiben. ti. benne volt a főtt csirke embrió.

Te ilyen fiatal vagy? :slight_smile: Én akkor már tartottam H. Balázst,hogy ki ne essen az ablakból. Hiába na,fiatalság bolondság,meggondolatlanul cselekedtünk néha. Még mindig jobb,mintha a te veséd kergetem. :slight_smile:
horvc3a1th-balc3a1zs-ablakban_edit_69000805865512

1 kedvelés

55…későn, 22évesen tereltek el katonának, eredetileg pesti munkásszázadba…3hét alatt felokoskodtam magam a minisztériumba. Szerintem a honvédség leggyorsabb hátszél nélküli karrierje :grinning:

Jut eszembe, még csak nem is lőttem :rofl:

Én meg szétlőttem a dobhártyámat és a vállamat is. Mindegy, asszem ki is tüzeskedtem magam egy életre. Tiszta extázis volt a 600 kiló trotil robbanása :rofl:

Én nyertem, mert én is elblicceltem :slight_smile:
Csak még 5500 Ft-ért le is vizsgáztam A,B,C kategóriából az MHSznél,
amit meg alapból meg sem csinálhattam volna,
mert Távközlés-technikus(jó lesz ez híradósnak alapon :slight_smile: ) az alap végzetségem :slight_smile:
Mindig kerestem a rendszerek határait :slight_smile:

Tisztelettel

3 kedvelés