Ki mit rendelt? Ki mit kevert? 2.0

Azt de bírtam volna,én csak 3x robbanthattam a bükkben. Orgoványban az orosz laktanyában legalább szanaszét géppuskázhattam magam. :slight_smile: Mondjuk rácsesztem, süket orosz nem mondta hogy széttépi az összes izületem :frowning:

Próbáltad volna a lángszórót. Az első néhány lövés után a barátnőm megkérdezte a hatalmas véraláfutást látva, hogy neked egy ló szívta ki a vállad? Mondtam neki, hogy nem, ez egy teve volt, nem látod, hogy a lónak nincs ekkora szája?

Én már azt sem tudom hogy voltam-e katona,de pár napja megtaláltam ezt is​:grin:

5 kedvelés

Szólj oda, hogy ne keressék tovább a hírközpont kulcsát, megtaláltad. :rofl:

Ezt most blikkre vettem. Egyiket sem kostoltam még.

4 kedvelés

Én se. :wink::grin:

Dark pandám volt, 30ml elfogyott, de nem lett kedvenc.

Tán bambusz íze volt?

dehogy, új lesötétített Fiat íze :rofl:

Valami cseresznyés dohány, szívható, de nem lett kedvenc. Volt helyette más.

Nekem a Black Knight az felejtős volt.

Frissen keverve 250ml rózsaszín limonádé - 70VG/30PG. Fogalmam sincs milyen lesz, lehet, hogy túl bátor voltam ekkora adaggal :slight_smile:

5 kedvelés

egy darabig biztos elég lesz​:grin:nem apróztad el.:grin:

2 kedvelés

Szét van dicsérve, ráadásul b@zi olcsó volt (£4.99 a 15ml aroma 250-es palackban). Mit veszíthetek :smiley:

1 kedvelés

A Gaur nagyon tetszik, átlátható menürendszere van és hatalmas kapacitása a két darab 21700-asnak köszönhetően. A Profile X-et ma délelőtt üzemeltem be előszőr. Eszméletlen jó, elsőre tökéletes lett a vattázás is (mesh lappal). Már vagy 6 tankra valót elszívtam vele (mindet más liquiddel), egyetlen egyszer nem volt sem dryhit, sem ízvesztés. Egyenletesen gőzől, a levegő szabályzása szerintem nagyon pontosra sikeredett. Ha valamibe bele tudnék kötni az a driptipje, nekem kissé alacsony profilu. Használható, de úton van 3db 810-es Cobra, szerintem csere lesz ha megjönnek.

5 kedvelés

Nekem nincsen elszívhatatlan cucc. Csak meg kell várni, míg elfogy minden, mert nem figyeltem, nem rendeltem. Mindjárt felértékelődik bennem az íze, mert legalább van. :slight_smile:

3 kedvelés

Ugye hogy tényleg jó, és finom ízeket ad…:grin:

1 kedvelés

Mai érkezés (liquid-aroma.hu). 30%-os kuponnal nagyon olcsón megcsíptem, ráadásul a liter VG ajándék volt. Az a jó benne, hogy végig azt olvastam, hogy 100ml ajándék, erre kiderült, hogy az bizony 1000ml :joy:

7 kedvelés

Még friss meleg, hát ez valóban sexi, trendi egy mod.

9 kedvelés

Nagyon jól néz ki…Mennyi volt szállítással mindennel?