Ki mit rendelt? Ki mit kevert? 2.0

Én mondjuk nem rendelek minden hónapban tőlük,de eddig mindig adta. Sőt volt,hogy miután megadta töröltem mindent a kosárból,betettem most már a valós rendelést és 2 nap múlva megint adta.

Csak tájékoztató jelleggel. Ideiglenesen sikerült megoldani dohányboltból a liquid kérdést. 2*10ml aromás lötty, plusz 18mg 10ml nikotin booster. 4300 huf​:smirk_cat:

Az aromás lötty mit takar? Fotót tudnál feltenni?


Nikotinmentes ízesített liquid.

Köszi! Véleményt is kérhetek róla? Kíváncsi vagyok, hogy miket árulnak a nagy Nemzeti dohányboltokban.

Ma indulunk nyaralni. Tegnap előtt bekevertem hát öt longfill-t, mire haza jövök érjenek 6-7 napot. Viszont nem bírtam ki, úgyhogy tegnap este úgy 2ml-el mindegyiket megízleltem :slight_smile: Úgy érzem ütős lesz az összes, de az Aisu :cactus:-ától majdnem hátast dobtam, annyira nagyon finom! Sosem volt még ebből a márkabolt, de már most beleraktam a kosárba 6 félét. Nem merek rányomni a chechout-ra a Kumulus után, mert asszony megöl lábbal.

3 kedvelés

Én egyszer kaptam ajándékba vivo kész aromát epreset és nemigazán jött be.
Természetesen ez nem azt jelenti hogy neked nem fog. Dohányos aromákat szívok alapból de így is elég mű ízű volt .
Lehet hogy neked ízleni fog.

1 kedvelés

Hát nekem nem fog ízleni az biztos, mert nem én vettem és nincs is szándékomban. :slight_smile: Csak a kíváncsiság hajt az irányba, hogy vajon kis hazánk hivatalos értékesítési helyei milyen minőséget képviselnek eliquid szempontjából, vagy ez is csak valakinek a valakiéjé, és ezért tömik be vele a dohányboltot. Egyszer vettem egy 10ml-es áfonyát Nemzeti-ben, annak se íze, se bűze nem volt. Kerestem a neten ezt a Vivo-t, de nem találtam róla semmit. Mondjuk nem is igazán hasaltam rá a Google-re e miatt…

Nem gondolom hogy a nemzeti dohány bolt a minőséget képviselné.
Még a minőségi aromák között is van úgynevezett minőségi skála( az árukban mutatkozik meg)
Ezt a márkát nem sok helyen látni. Gondolom nem véletlenül.
A nemzeti dohánybolt alapfelalása( gondolom) olcsón venni és drágán eladni.
A minőség ezen a téren felejtős.

1 kedvelés

A nemzeti dohányboltok fő profitja a cigaretta.
Gondolom már csak ezert sem fektetnek be az elektromos cigaretta bizniszbe.

Lengyel a cucc,a double apple jó. Mondjuk csak azt kóstoltam :slight_smile:
https://vapetechpoland.pl/438-vivo

1 kedvelés

a dohányboltban ha van is aroma az a vivo márka leginkább szerintem.Nálunk lehet az a premium​:sweat_smile:de valahogy nem vagyok oda a dohányboltos cuccért,anno még jó pár éve vettem max egy 10ml aromát de az nem most volt,el lehetett szívni de inkább maradok az aromáknál meg a kevergetésnél.Meg ugye árban azért nem is éri meg a 10ml dohányboltos leves.:blush:

Új játék, új játééék!!
Gyermeki örömmel tekintek a jövő felé :rofl:

7 kedvelés

A VIVO egy botrány. Még az USA Mix-et sem tudták elfogadhatóvá tenni. Rokon most vett egy vacak porlasztós szettet a Nemzethyben, meg 3 vivós förmedvényt…hááát :nauseated_face:

1 kedvelés

Hát ah pölöszkeit keverünk alap lével az finomabb mint a vivó . :joy:

Csak kokszol :joy:

Amúgy mennyire becska nyitogatoó ögy ilyen flaska ára ?

Nem akarok hazudni, de majd 2 ezer ft rémlik…

1 kedvelés

Jó nagyot kérnék egy vivó epret .
Tessék 2 K
Mennyi ?
Shooting Bang Bang GIF by GritTV

1 kedvelés