Ki mit rendelt? Ki mit kevert? 2.0

Nagyon szép tank, különleges függőleges építéssel. Legutóbb volt róla szó, meg is néztem egy klippet emlékeztetőül:

Szerintem sokan kíváncsiak lennénk a személyes élményeidre, illetve tapasztalataidra. Finom gőzöket!

5 kedvelés

Ez már annyira egyedi/nyakatekert, egyszerűen nem bírtam kihagyni :smiley:
Azért klón, 200 USD-vel nem lettem volna ilyen bátor. Minőségérzetre, kivitelezésre nagyon korrekt kis tank, jó sok apró darab​:joy: Ezt ma még meg kell tekerni!
Mindjárt kitalálom mit-hova…

7 kedvelés

Múltnap láttam itt a vaperinán valakit, aki készít valami egyedi istick pico modot, vagy csak fog kesziteni. Tudnátok egy linket adni róla?
Köszönöm előre is…

Szia Robi :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Nyomasad! Kellemes ismerkedést!
Majd ha összebarátkoztatok alaposan, jó lenne egy kis beszámoló, hogyan duruzsol! (???)

2 kedvelés

Mostmár csak szerényen :slightly_smiling_face:

(“Idénre megvagyok” kezdőszett…:grin:)

8 kedvelés

Az a tabac royal nagyon jó. Saját tapasztalat…

Nekem mondod? Szajkózom itt 16 hónapja :grin:az egy isten.

(Be is coptam, 2 volt, egyiket elvitték amíg a kosaram rendeztem​:grin:)

1 kedvelés

Semmiség. Eddig csak a cseresznyéset kóstoltam, azzal nincs semmi gond, finom. 1400 forint/ 10ml. Mint írtam is, ez egy kényszermegoldás volt, amíg ide nem ér a csomagom. Bármelyik márka bekerülhet a dohányboltok polcaira, persze nem olcsó a bejegyzése, plusz kell ugye a magyarnyelvű tájékoztató, doboz. A TNT Vape is árulhatna itthon, de érdekli is az Olaszokat Mo. :slightly_smiling_face: Szlovákiában a 10 ml Vivo 1290 forint. A gyümölcsös Revolute aromákról van valakinek tapasztalata?

1 kedvelés

@Ispy , @graver vagy aki használta:

Itt mitt kellene éreznem ?

https://aromamester.hu/fustos/Chestnut_(Indian)

Számomra, olyan “műanyag” .
A gesztenyét kiérzem, de tényleg csak édeskés.
Még azt is mondom ha más nem volna ellehet szívni,
de ahogy egy másik tankban van valami “finomság”,
na akkor kijön a különbség, és nem e javára.
2,5%, 5 hét, talán a vésztartalék kategória.
Nem estem hanyatt…

Tisztelettel

2 kedvelés

Huh, hát nekem egy csöppet sem volt édes, inkább valami száraz csonthéjas, leginkább mogyoró szerű volt nekem.

1 kedvelés

Gusztus dolga. Nekem gesztenyepüré ízű egyértelműen (épp ezért csak alkalmanként használom, amikor megkívánom). Fejből nem tudom most a keverési arányt. De hát kinek mi jön be. :thinking:

3 kedvelés

És @Ispy köszönöm mindkettőtöknek!
Mondom egyenlőre még nem tudom hova tenni,
@graver ha majd néznél egy keverési arányt ami neked bejött,
azt megköszönném :slight_smile:

Tisztelettel

Nyaralunk, de ha otthon leszek, megnézem.

Jó pihenést!
És köszönöm előre is :slight_smile:

Tisztelettel

1 kedvelés

Hali mindenkinek…
Valakinek valami infója erről az rdta-ról van-e? Esetleg használ(t) valaki ilyet?
Köszönöm…előre is…

NYAMMMM
3 hét altatás következik nekik…

4 kedvelés

Guszta. Milyen íz ez?

2 kedvelés

Csoki- kókusz. Nyomokban dohányt tartalmazhat!

Csoki nagyon halvány sejtetős kókusz. És az igazi ízét kokszolt vattta mellett adja vissza

1 kedvelés