Ki mit rendelt? Ki mit kevert? 2.0

Legfontosabb, hogy pont beleférjünk az ingyenes szállításba :sweat_smile:

1 kedvelés

Az Ursáé igen :slight_smile:
Ha mégsem bízol benne,
adjál neki Ragnarokot :slight_smile:
(Próbából valamikor volt benne ONI,(kb. 2 hétig)
de nem a mi ízvilágunk)

Tisztelettel

2 kedvelés

Ha jól látom ART ?
Annál nincs levegő állítás, ugye?
Nem túl levegős? Vagy az volt a cél?

Tisztelettel

tényleg ott fizetni,hogy is kell a kumuluson előre utalva vagy kártyával​:thinking::blush:

1 kedvelés

Kártya :slight_smile:

Tisztelettel

5 kedvelés

köszi szépen​:blush:

3 kedvelés

Ahol van luk ott betömhető,ahol nincs oda fúrható :smile:
A LV. lyra volt ilyen,ott eltömtem az egyik oldalit úgy pöpec volt. Itt is megoldás lehet.

most kíváncsiságból megnéztem rendeltem e már innen hát 1 éve lesz,hogy rendeltem innen el is felejtettem olyan rég volt már​:grin::sweat_smile:

Art, nincs állítás. A pro egy konténerben hánykolódik valahol, félúton, majd jön jövő héten. Nem igazán volt “cél”, keresztlányánál látta, pici,helyes,kipróbálná- és lám, ez végre bejött. Nincs összehasonlításom a többivel, mennyire levegős, cc. Dvarw 1.2-1.5 közé tenném, a felső végére.Franciák olcsón mérték,~10€.
Piros bogyós nem játszik, az is nemszeretem listás nála.
Ha az Oni nem nyitotta ki a podfejet 2 óra alatt, akkor bírni fogja :smiley: Az nagy műanyaggyilkos!
Köszi!

3 kedvelés

Igazából A családban (nejem, fiam, nekem) URSA Nano Prok vannak,
ez bevált , csak az ARTról még nem sok “igazi” felhasználói véleményt olvastam :slight_smile:

Tisztelettel

Köszönöm :smiling_face:

Faék egyszerű, csak vákuumkapcsoló, világít is(meh…:flushed:),kicsit olyan eldobós érzetű

1 ohmos porihoz jól belőtt a levegőmennyiség, jól csinálták. Vsz. ez lesz a tartalék,ha megjön a másik. A gazdája jelenleg elégedett,a többi nem számít!

4 kedvelés

szépek,szépek​:blush:grat​:wink:majd későbbiekben meg nézem személyesen is​:grin::wink:

2 kedvelés

Köszönöm :smiling_face: tudom :joy:majd kóstolsz megint ezt-azt :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 kedvelés

el kóstolgatok tudod,hogy megy ez​:sweat_smile::grin:csak ha kóstolgatok muszály vagyok venni is aromákat​:sweat_smile:de ilyen ez.

1 kedvelés

Á….ezt én nem tudom​:joy:
Ja,semmi újdonságom nincs :grin:

tudom,hogy tudod​:sweat_smile:

2 kedvelés

pl tegnap este voltunk a benzinkúton az asszonnyal igaz nem aromát vettem :grin:hanem kíváncsiságból mondom veszem egy kis 383 vízet,ugye sosem ittam olyat még a 35 év alatt​:grin:annyira ízlett,hogy muszály leszek venni egy zsugorral​:sweat_smile:azt hallottam egészséges.

1 kedvelés

A Ferenc keserű víz az egészséges,csak legyen letolva a nadrág állandóan :joy::joy::joy:

Másodiknál sem. 3 hete voltak a kosárban a dolgok, de csak saját reklámjait küldte. Kódot egy darabot se.