Ki mit rendelt? Ki mit kevert? 2.0

Ha viszonylag olcsón akarod megúszni :slight_smile:

akkor ez:
https://vape42.hu/termek/tpa_dx_peanut_butter_5ml.html

vagy, ez:

https://vape42.hu/termek/tpa_banana_nut_bread_5ml.html
(ezek sütis aromákhoz, “feltétként” is szolgálhatnak)

Tisztelettel

2 kedvelés

Köszi! Inkább fektetek bele még egy kicsit, de nem szeretném kidobni. És az általad ajánlottak finomak is? Van velük tapasztalat?

Van a dobozomban,nincs keverve csak nyaloszkóppal vizsgáltam,a banános az tényleg banán ízű :wink:

3 kedvelés

Ahogy @Zolika is írta tényleg olyan, mondjuk hozzám meg pont a mogyoróvaj áll közelebb :slight_smile:
De ez már inkább, egyéni preferencia kérdése.
Viszont mondanám hogy én találtam ki, de nem :slight_smile:

Itt a Topping Ideas-ig görgess le.

És ezt ezért is mertem ajánlani, mert a te “alap liquided” hasonló mint ez, csak dohány nélkül.
És ez a srác rakta össze az Obsidiant, ami nekem No1 aromám.

Tisztelettel

4 kedvelés

Ezt a tippet is köszönöm, már nézem is.

És akkor nyaralás előtt egy jó hír. Mármint nekem :slight_smile:


Sourcemore. Mint bontás után kiderült, a Zeus mellé vásárolt Mistery Box egy Aegis Legend-re sikeredett. Ennyi pénzért mindegy is, modból meg sose elég. Vagy inkább abból se :smiley:

5 kedvelés

Ezek a mistery boxok mikor szoktak lenni? Én majdnem mindig lemaradok erről…:roll_eyes::sweat_smile:

Fogalmam sincs :slight_smile: Itt írták az oldalon, én meg azonnal léptem :smiley:

Értem, akkor ez ilyen pár órás akció lehet szerintem…:slightly_smiling_face:

Egy felhasználó csak egyszer teheti a kosárba, és 100db volt összesen. Legalábbis ezt írták az oldalon.

No…gondolkodom, rendelnék, csak…
Van a Vape42 terméke a Sumbawa. Nagyon bejön.
Csokoládés-kókuszos finomság, enyhe dohányos felhangokkal írja, a dohányt elenyészően adja de a desszert része nagyon finom. Kérdésem az lenne volt e köztetek valakinek hozzá tapasztalata, és ismer e olyan aromát ami hasonló avagy ugyanazt az ízvilágot képviseli? -félek V42 idő kérdése és lehúzza a rolllót. :zipper_mouth_face:
Vagy berendelek 20 évre ebből aromát… :rofl:

1 kedvelés

És ez is befutott :slight_smile:

5 kedvelés

Csatlakoznék egy hasonló kérdéssel, csak részemről a V42 SC Hawthorne-ról lenne szó.
(2db 24ml-es már be van tárazva…)

1 kedvelés

Szia a vape42-nél nem lehet kapni nikotint, vagy csak vaksi vagyok? :face_with_monocle:

Magyar bolt. Nem lehet kapni

1 kedvelés

Ohh, kár… Köszi!

Kiegészíteném, sajnos ez már közelebb áll a valósághoz :

Magyar bolt. A NAV miatt lassan semmit, s(N)em lehet kapni :slight_smile: :frowning:

Tisztelettel

1 kedvelés

Állítólag dohányboltban meg lehet kapni nikotint… Mindjárt elmegyek megkérdem, mert nem figyeltem kellően és sürgősen kéne liquid. :face_with_peeking_eye: -de mostmár nem készen szeretném venni, hanem bázist, aromát, nikotint külön. Honnan lenne érdemes rendelni? Jóval olcsóbban jönne ki ahogy nézegettem. :slightly_smiling_face:
nosmoke.cc -ről rendeltem régen.

1 kedvelés

PG:

VG:

Nic:
https://vaperina.cc/t/ki-mit-rendelt-ki-mit-kevert/4828/8473

Az aroma az érdekesebb, azt én több helyről :slight_smile:

Tisztelettel

6 kedvelés

A kumulus-rol rendelve van valami plusz költség? A posta fogja kiszállítani?