Ki mit rendelt? Ki mit kevert? 2.0

Bekevertem ezt a szettet:

Mivel 3mg-os kitet választottam, ez így most logikusan 60ml 3mg nikes keverés lett. Azt már tudom az előző rendelésemből, hogy ez a szőlő nagyon finom (persze kellett neki 1-2 hét), de most így frissen sem rossz. Viszont amellett, hogy érzem, hogy nem nullás nem az igazi a hatás. Persze nem akarom, hogy széttépje a torkom, de gyengusz. A kérdésem, hogy ez ahogy érik erősebb lesz e legalább egy kicsit, illetve, hogy milyen MTL kazánt ajánlotok, mert ezek a kis fogpiszkálók nem sokat érnek. Létezik e olyan, amivel van gőz is rendesen és íz is ahogy kell? DL-es vagyok így az MTL egy elég nyitott dolog nálam ezért bocs, ha hülyeségeket kérdezek :slight_smile:

3 kedvelés

Nikotin só, mindig gyengusz lesz, pont ez a lényege, ha th kell akkor sima szabadbázisú nikotont kell venni. Az idő ezen nem segít.

1 kedvelés

Mondjuk az pont nem volt odaírva, hogy nem sima nik. De sejtettem, hogy ez a baj, már mikor megláttam a flakont.

1 kedvelés

Még egy gondolat: van még egy ugyan ilyen nikotin só a csomagban. Ha azzal feljebb viszem, akkor hatásosabb lesz, vagy érzetre akkor sem változik majd semmi attól függetlenül, hogy magasabb lesz a nikotin tartalma?

Ha csak só, akkor én olyan 10mg-nál kezdem érezni a th-t. De akkor se kaparós.
Ezért használok hibridet :grinning:

És az mi? :slight_smile:

Ilyen meg olyan

Mármint azt nem úgy lehet megvenni, hanem össze kell mixeli a két fajta nikből? Bocs, de ez a vonal nekem homályos még.

Igen te összeöntöd

1 kedvelés

Régebben votl gyárilag is. Illetve létezik most is, két gyártót is tudok, csak fene tudja, honnan beszerezhető.

Akkor a következő rendelésemnél kimondottan boostert fogok venni, aztán meglátom, milyen kell nekem. 3-as vagy 6-os. Mert ez így harmatgyenge, még csak a nikotin hatást sem érzem, nemhogy th-t.

1 kedvelés

Ezen az aromán gondolkodtam.
Nem csokis hanem tiszta kakao kivonat.
A leírásban nem ejtenek szót dohányról.
Izgatja a fantáziámat mivel a blendfeel a kedvencem.
Deszert íz .
Próbálta már valaki?

2 kedvelés

Magában szerintem olyan lesz, mint egy keserű minőségibb étcsoki :slightly_smiling_face: nekem Baker Flavor van ugyan…
Valószínű picit kokszol :joy:majd

2 kedvelés

Akkor szerintem kihagyom.
A kokszolás annyira nem zavar de ha az íz nem tetszik akkor felejtős.
Gondolom én is hogy valami más amit megszoktam.
Inkább elengedem.
Köszönöm szépen :+1:

Keverés alapnak jó, magában elég tömény :+1:kakaó

1 kedvelés

Gondoltam bekeverem valamelyik dohányos blendfeel dohány aromámmal de sajnálnám ha elrontanám és valami nem finom dolog kerekedne belőle.

2 kedvelés

Van ez a liquidem:

Az már biztos, hogy a Super Tasty felirat kissé átverés, mert ez még csak Little Tasty-nek is épphogy jó. Édes, van némi csokoládé íze, de nagyon sovány az egész. 100ml volt a flakonban, azt írták, hogy ebbe ne öntsek alaplevet se, mert ez így készen van és azonnal fogyasztható. Azóta hetek teltek el, de mindegy milyen kazánba próbáltam, nem lett jobb. A kérdésem az, hogy a mentolon kívül mivel lenne nekem ezt esélyem feljavítani? Lehetséges, hogy valami hasonló ízű aromával jobbá lehetne tenni? Gondolok itt fahéjas, mogyorós esetleg csokis vagy valamilyen desszertes ízre. Mert az alap édessége jó, csak hát gyengusz szegény.

Én a kávét használom.Csak kávé,ízesíteni szoktam vele dohányokat,de próbáltam magában is.Szeretem a kv ízt,nekem bejön.
Viszont kokszol mint állat.

1 kedvelés

Te is azt szívod kv mellé is? :roll_eyes::grin:

Supervape Arabica az egyik megmentő íz :+1:

1 kedvelés

Én inkább latakiát,vagy más kivonatost szívok a kv-hoz.Kávét kávéval?:grin:

1 kedvelés