Ki mit rendelt? Ki mit kevert? 2.0

8.7€/db szállítással…ennyit megér nekem a kényelem amit az előre kevert alap jelent. Kezdek lusta lenni a vape terén :rofl:

3 kedvelés

Az nem is drága, melyik oldal ez? Ja bocs, látom a cimkén :grin:

Akkor apáknapi 20%os akcióban volt mikor vettem :slightly_smiling_face: … Az ingyen szállítás 30€ felett állandó

1 kedvelés

Az átvilágítás miatt, egyébként ha nagyon akarják úgy is kicsomagolják, csak így a lustaság miatt több átmehet.

Azt hiszem, most fejeztem be a gyümölcsös aromák kóstolgatását. Újabb nagy csalódásom tárgya:

Kétféle van, én direkt a “no fresh” változatot rendeltem. Leírás szerint egy jó kis citrom-narancs-mandarin kombó… lenne. Naná, hogy telenyomva mentollal! :nauseated_face: Mást szinte nem is érezni, agyonvágták itt is vele a gyümölcsöket. Nem győzöm majd kiűzni a kazánból. :angry:

Maradnak a jó kis dohányos aromáim, a gyümölcsöket meg majd inkább megeszem.

4 kedvelés

Ebben tuti nincs :

https://www.vapemester.hu/-306--ultimate-oni-zero-sweet-edition-citrom-es-lime-kevereke-10ml-t925824

Én ezt ajánlanám első körben, de most nincs raktáron:

Az A and Lnél az értelmezés gyümis fronton :
sima = hűsítős
Zero = Nincs benne hűsítés
Green = nincs benne cukor

Tisztelettel

4 kedvelés

Kicsit keresgélni kell de akad biztos neked való :grin: . Legtöbb recept tpa-val van

3 kedvelés

Ez csak érintőlegesen tartozik ide, de…
Azért elgondolkodtató, ugye az egyik utolsó vape balhé ,
hogy valaki megbukott Elfbarral meg snüsszel .
Azóta mi változott?

Én nem tudom de a pénteki
rendelést ma (5 nap alatt, benne a hétvége Dániából)
hozta ki a királyi Posta!

A következtetést mindenki vonja le önmaga.

Tisztelettel

7 kedvelés

Várható volt, hogy ijesztgetés megy, erre senkinek sincs kapacitása, pláne eun belüli csomagok esetén. A baj akkor lesz, ha rászállnak egy-két fuvarosra és azok inkább maguktól bannolják a témát.

4 kedvelés

Vagy ha nemzeti szinten tiltjàk és ellenőrzik a shop-ok külföldre értékesítését.

Köszönöm a tippeket, de nem dobok ki több pénzt gyúmölcsös aromákra, úgyis csak néha-néha hasznàlok ilyeneket. Találtam 2-3 dohányost, ami tetszik, maradok inkább azoknál.

"Azon a hídon akkor megyünk át, amikor odaérünk”

Tisztelettel

2 kedvelés

A mangó nem volt rossz ebből a márkából

Na az Ipoly hídon át megyek és vissza jövök nem ellenőrizgetnek . :rofl: Max majd hal etető aromanak álcázom a nagyobb tételeket

Fish Carp GIF by BIGI_TV

Bedobsz mellé egy kukoricakonzervet, még hihető is lesz… :rofl:

Az szimplán egy Journey Discovery longfillel is be lesz álcázva :joy::corn::roll_eyes:

Van még pár pecabotom csak engedélyem nincs :rofl:

Az megvan 12000-ből +fogási napló :stuck_out_tongue_winking_eye:

Hazafelé meg a mirelit halban rejtem a cuccot :joy: mert csak botot meg azt a bizonyost fogtam egésznap :joy::rofl:

Újabb Angliai rendelés, de immár okosabban :slight_smile: Talán emlékeztek, írtam nemrég egy DHL-es szállításos rendelésről. Ott kicsit megszívtam, de tanulva belőle leveleztem egyet a bolttal. Emailben megírták mennyi lenne Royal Mail-el, mert az oldalon csak DHL-t lehet kiválasztani. Tegnap előtt el is intéződött már itthon az ÁFA része, most kaptam meg a csomagot. Természetesen erre is kellett ÁFA-t fizetnem, de £24.99 helyett csak £12.74 volt a szállítási költség, ráadásul nincs extra 3970Ft, amit a DHL-nek kell fizetni, mert intézi a dolgokat. Érdekes, mert így is teljesen automatikusan ment minden, csak nem húztak le, mint a DHL. Így amit a képen láttok az kb. 19K összesen cakk-pakk. És mivel már tudom, hogy nagyon finomak a liqudjei, szerintem nekem megérős volt így.


5 kedvelés