Ki mit rendelt? Ki mit kevert? 2.0

Ez sem baj, ha olcsó. A lányod ha dohányzik, az első lépésnek jó, de aztán érdemes átnyergelni valami normálsabb cuccra. Szerintem pl. a Dvarw tökéletes kezdőnek is, a klón meg még olcsó is. :thinking:

2 kedvelés

Én is szívtam már meg valamelyik termékükkel. Hajlamosak elmenni a számunkra túl kekszes ,túl égett kategóriába, amibe vegyül az égett macskaszőrön füstölt és avas vajjal extrudált májkrémes szendvics íze.

1 kedvelés

A Chocolate Bar nevű förmedvényük sajnos olyan, mint 1981-ben a szlovák zs kategóriás fóliás csokigömb íze volt, fenyőbontás után pár hónappal, az avas védőréteggel együtt :roll_eyes:

A vape42.hu sajna elfogyott, ki tudja mikor lesz újra ha lesz, az Olasz vonalon egyiknél sincs, csak innen tudom rendelni legközelebb! :sunglasses:
https://egoistflavors.com/

1 kedvelés

Nekem ez a citromos-vaníliás keverék vonal a Top favoritom (No.1: Dinner Lady Lemon Tart). Az egyéb gyümiket sem vetem meg (No.1: Dinner Lady Strawberry Macaron) és némely hűsítőst is nagyon tudok szeretni (pl. Full Moon Eve: málnalma, dinnye, jég; vagy UAHU Laughing Berries: málna, szőlő, szederibizli​:grin: és enyhe jég).


Ez​:point_up:meg olyan, mint a régi karácsonyok (a legutóbbi meghozatal​:smiling_face_with_three_hearts:)

6 kedvelés

Mar el is felejtettem milyen jo az RY4.

3 kedvelés

Hát még az Ry4 Double! :yum:

1 kedvelés

Vape42 Strawberry fresh. 1 napos állás után, 10%-ban kissé halvány az íze, ezért erősítettem rajta. Nem rossz, de nem lesz a kedvencem. Arra azonban kiváló, hogy utána újult érzékszervekkel élvezhessem a csokist, vagy a Fahéjas álmot.

3 kedvelés



:stuck_out_tongue_winking_eye:

6 kedvelés

118ml €15.04 + Shipping costs €6,90

“Orange Mandarin” schmeckt sehr schön fruchtig, etwas süß und ein wenig herb. Ein sehr klarer und natürlicher Orangen Geschmack. Gemischt mit 10 Tropfen auf 20ml VG (90/10) ein super leckeres Aroma!

Az “Narancs Mandarin” íze nagyon gyümölcsös, enyhén édes és kissé fanyar. Nagyon tiszta és természetes narancs íz. 10 csepp 20 ml-es VG-re keverve (90/10) szuper finom aroma!

Schmeckt sehr geil!! Hab es mit 3% angemixt aber 4% wären besser, ein Aroma was man dauerhaft dämpfen kann!

Nagyon klassz az íze!! Én 3%-kal kevertem, de 4%-os jobb lenne, olyan aroma, amit tartósan gözölhetsz!

3 kedvelés

Köszönöm! Azt hiszem, ez sok csoki kedvelőn segíteni fog. Majd biztosan adunk visszajelzést.

1 kedvelés

Az enyém egyelőre víz színű.

Sok a koleszterin és magas a húgysav, így ránézésre. :joy:

2 kedvelés

5-% elég neki és várni kell az orosz aromákra :grin:

1 kedvelés

Év elején minden klappolt az orvosi vizsgálaton pedig.
Igaz pisilni sosem szoktam :joy:
Ne azt nézegessék a lakmusz papíron :joy::joy::joy:

Szia!

Ezt most találtam, az aromáknál 15ml annyira nem, viszont a 118ml inkább megéri a pénzét (€15-16), 3-10% keverés mellett elég sok kijön belőle, a savanyító, és hűsítő az szerintem jó áron van.

Savanyító

Hűsítő
https://flaywer.de/en/perfumer-s-apprentice-tpa/others/ws-23-30?number=TFA-WS2330
Hűsítő

Ennek so-so, húzós az ára, és várni kell rá.
8g €5.49
Content: 0.008 Kilogramm (€686.25 * / 1 Kilogramm)
Order now. Will be imported for you. Ready for shipment in aprox, 4-6 weeks.

Eritritol (Erythritol) még nem találtam, régebben árulták az oxygen.sk oldalon 10ml kiszerelésben, de már el tűnt.

flaywer.de reviews - flaywer.de vélemények

https://www.dampfertreff.ch/t95737f147-Flaywer-D-pro-und-contra.html

https://www-dampfertreff-ch.translate.goog/t95737f147-Flaywer-D-pro-und-contra.html?_x_tr_sl=auto&_x_tr_tl=hu&_x_tr_hl=hu&_x_tr_pto=wapp

3 kedvelés

Uram, sajnos van egy jó meg egy rossz hírem.
-Ne kíméljen doktor úr, mondja a rosszat!
-Uram, önnek kivettük a fél tüdejét. De a jó hír az, hogy mostmár el fog férni a mája.

2 kedvelés

Gondoltam rendelek pár aromát a “hazai” választékból, hááát minden ki van fogyva, lassan kintről kell beszerezni az aromákat is :disappointed_relieved:

1 kedvelés

Megjött a francia alaplé… és nem műanyag tablettásboros kannában van…ellenben készre keverve a kívánt nyári arányban amihez már csak nic megy :smirk: Haribo és matrica ajándékba jött hozzá…ahogy illik.

6 kedvelés

Mennyiből jött ki?