Ki mit rendelt? Ki mit kevert? 2.0

Nagy kedvenceim! :sunglasses:

7 kedvelés

Valaki 5-7% őt preferál mtl-be dl 8-10% . Nálam mindig 10%

Köszöm. Akkor először próbálok egy 10%-ost…szeretem a piros bogyós ízeket töményen :smiley:

1 kedvelés

Én is imádom főleg ezt a kompozíciót de kolegamon nem teszek túl most rendelt 1l 70/30 6mg/ml alapot meg 4 db ragnarokot na az keveri egy pár napja :metal:. Keverés erős fogalom bele önti oszt jó van kis razas napi szinten :rofl:

És ma is csomaggal tért haza kicsi feleségem :slight_smile:


Kis érdekesség, hogy a fejekből megvettem az utolsó 2 szettet (vagyis 2x5db-ot) összesen 50Ft, azaz ötven forintért. Valamilyen oknál fogva azonban öt szett került a kosárba, de 27db jött :slight_smile:
05.29-én vásároltam, DE-s nyomkövetési számmal jött. Cigbest ez is, úgyhogy nálam egy újabb pontot kap az első mellé.

3 kedvelés

Indi jányt egyszer meg kell kóstolnom.
Vapelésem kezdetén kaptam egy 40 ml “kóstolót”, ami eléggé nem ízlett, meg semmilyen is volt.
Utána vettem észre, hogy 2 éve le volt járva :roll_eyes::grin:

Minek az a sok CE4 (már ha jól látom)?

1 kedvelés

Miért nincs narancs? Nekem spec. hiányzik keveréshez egy jó narancs íz és illat. Mi lehet ennek az oka? Vagy én keresgélek rossz helyeken?

1 kedvelés

Nem csak te. Szerettem volna narancsos csokit keverni, de azóta sincs jó. Illetve nem is bízok benne. A citromokkal eggyel se fürödtem be. De a narancs (meg a mandarin) elég tabu.
(Mandarint mondjuk 12 éve próbáltam egyszer - kiváló hánytatónak bizonyult :roll_eyes:).

Nem kellett igazából ennyi :slight_smile: Csak ha már 24,50Ft volt 5 darab gondoltam veszek 10-et, a lányomnak jó lesz. Ez így valóban sok, bár ha bejön neki akkor kell is, mert eldobósak.

1 kedvelés

Fel lehet újítani őket. :wink:

Hát én hármat próbáltam széttekerni, az újjam majdnem letört, de meg se mozdultak. Azóta meg már dobozban vannak, mert egyenlőre nincs még nikotinos folyadékom. A lányomnak ugyanis az kell majd.

A narancsos csoki “aránylag” megoldható. Big Mouth Orangette. Kissé soványan, de előjön belőle a narancs, emellett a csokija nem az igazi, de élvezhető az anyag. Igaz, ott van mellette a piskóta íze, zamata, ami nem feltétlenül kellene mindig. Ehhez hozzányúlni sztem már nem igazán érdemes, de “kommerszként” nem tartom rossz összeállításnak. Én is valami komolyabb narancsos csokira vágyom. Pl. éppen ahhoz a rendkívül jól bevált csokihoz, amit éppen te ajánlottál és azóta is az a csoki. Ez utóbbin nem is fogok változtatni, mert ott van, ahol annak lennie kell.

Anno még az rta előtt használtam én is ezt, és a régi fórumon mutatták, hogy kell felújítani. Akkor addig újítottam, míg más részük tönkre nem ment. Szerettek folyatni sajnos.
Ez egy fokkal jobb volt, szerettem, könnyen fel lehetett újítani:

3 kedvelés

De rühelltem anno. Megbízhatatlan és kicsi.:roll_eyes::grin:

1 kedvelés

Na igen, de anno nem volt akkora választék. Volt ebből a Novából nagyobb is egyébként. Én is meguntam persze, aztán váltottam. Egy-két darab még hever a fiók mélyén. :slight_smile:

2 kedvelés

De ez más fajta, mint amiket vettem. Ilyen nekem is van még pár igaz, már darabokban.

1 kedvelés

A Big Mouth-tal megszívtam tavaly, csokis kv-s cuccok. Azóta inkább hanyagolom…

Igen, tudom. A CE4 korábbi, valamivel később jött ez a Nova, amit mutattam. A működésük hasonló.

Igen, ezt csak arra írtam, hogy én ezt bizony nem tudtam szétszedni, míg a régieket igen. Szóval szerintem ezeket eldobósnak gyártották.

1 kedvelés