Ki mit rendelt? Ki mit kevert? 2.0

Szerintem te még a gyümölcsöst is meglatakiázod.:sweat_smile:

9 kedvelés

Ezt azé úgy beraknám a liquid receptek közé a hejedbe. :wink: :saluting_face:

5 kedvelés

Fú milyen rég ki akarom már próbálni a keserítőt.

4 kedvelés

Egyszer már én is kipróbálom.:rofl:

4 kedvelés

Cirka 100 ezret eltudnék most aromákra költeni,ha mindent kipróbálnék amit itt olvastam és sokak kedvence. Kezdve a kék villamossal a latakián át a pisztáciás don cristo stb.stb…

7 kedvelés

Valamit csinál, de nem elkeserítő, de amúgy de, szóval nem számottevő, de számít, így írnám le röviden.
Szóval nem csoda.

Miracle GIF

4 kedvelés

Nekem volt egy időszakom, mikor szegfűszeget szórtam az alap liquidbe. (Natur, semmi más aroma). Imádtam. 1 hét érés után, mennyei szegfűszeg, enyhén csípős íz, pont eléggé édes az 50-50-es alap miatt. Dl-ben is sokat szívtam. 30ml alap, 6-8 darab szegfűszeg, hét nap érlelés. Nyugodt szívvel ajánlom minden dohány kedvelőnek, akár felkeverés céljából is.

4 kedvelés

Fú, amikor már chilit tettem az alaplébe, hogy legyen th :roll_eyes::joy: Ok, 2011-ben még nem volt “normális” tankom, se cucc…

Szegfűszeg, fahéj működhet simán.

6 kedvelés

Én speciel utálom a szegfűszeget még a szagát is. Tudom sokan szeretik a forralt bort is de nekem kifordul tőle a gyomrom. A fahéj detto. Egyszer letüdőztem még napköziben a tejbegrízről,azóta kilehet kergetni vele a világból. Persze aki szereti annak még bejöhet. Majd ha nem lesz aroma akkor rámozdulok a fűszeres polcra.:sweat_smile:

8 kedvelés

Igazad van…visszatettem a Gyros fűszerkeveréket inkább​:roll_eyes::pleading_face:

4 kedvelés

A fahéj kihívás úttörőjét köszönthetjük oldalunkon.

5 kedvelés

Végre megérkezett a By-Ka család elveszett tagja a v9!! :smiley: Meg az elnézést kérő aroma ,amiről még fogalmam sincs, hogy milyen ízű :grin:


!!

11 kedvelés

Legyél Te is elnéző…

4 kedvelés

Az vagyok! :rofl:

4 kedvelés

Ő más mint a többi :smiling_face:édesít :wink:

4 kedvelés

Mit csinál?? :confused:

3 kedvelés

Megèdesíti a napjaidat. :slightly_smiling_face:

5 kedvelés

Desszert tank :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Már rákerestem!! Nem a kedvencem!! Dohány karamella!! :face_with_raised_eyebrow: De most már van elég sok latakiám is!! :smiley: :grin:

5 kedvelés

Meg amire használom!! :grin:

4 kedvelés