Ki mit rendelt? Ki mit kevert? 2.0

Azért írtam légyszi mond azt :smiley:!!

4 kedvelés

Hááát :smiling_face:ami gyümölcs és jeges,az van pár ami ízlik,de inkább azokat squonkolom,vagy a bekeverési erősségétől függ hogy mtl vagy felhőketgetésre szánom :smiling_face:
Már rezeg a gép.
Rájöttem ! A kivonatos pont olyan nekem mint Jánosnak a Dvarw !
1-2 milli és :thinking:mehet a mosóba :joy:

9 kedvelés

Hát minden hiába!! :rofl: :rofl:

4 kedvelés

A la Tabi e-ciget holnap ajándékozom el. Én próbáltam megszeretni, de ezt nem erőltetem. Az azhad gold america elsőre nagyon tetszett… Annak még adok esélyt :slightly_smiling_face: szóval én már nem veszek ilyen nagyon dohányosnak mondottakat, csak kamu dohányost​:rofl:

8 kedvelés

Már lemondtam a mai nappal róluk én is.
Bezzeg tegnap este még nézegettem őket :joy: de ma megerősítettél hogy nem nekünk valóak :smiling_face::hugs:

8 kedvelés

Párszor próbálkoztam velük én is, mindig nézegetem, de mindig másnál kötnek ki a végén :slightly_smiling_face::rofl:

9 kedvelés

Megmondom őszintén, lehet,hogy én is csak viccelődök vele, mert nem tudom mi lesz a vége!! Amikor kezdtem az rta-t az Azhard kuka lett. Most azért elég jól bevásároltam látatlanba a Blendfeel-ből és csak egyet próbáltam, az nagyon be jön!! Ki tudja mit mondok a többire!!

7 kedvelés

Mondhatnám elég nagy (sok) íz-skála megtalálható itthon.
Talán több mint amik bezárnak boltoknak most akciósan a polcain :joy:
Szerencsére vannak kedvencek de nem az igazi dohányvariációkból :smiling_face:

8 kedvelés

Ha a fele bejön, már jó vagy :slightly_smiling_face:

7 kedvelés

Sokan vagyunk így ezzel. Én kis túlzással pár francia kommentre alapoztam a raktárkészlet.

Azt írta “Trés bon” :sweat_smile: Három év múlva ha sz@r megkeresem és elbeszélek vele :smile:

10 kedvelés

Vagy van a másik: 5 csillag-még nem tesztelte :rofl:

6 kedvelés

Sose értettem miért véleményez így valaki :smiley: De ugyanez megvan 3 csillaggal is :sweat_smile:

6 kedvelés

Blendfeel micsoda?

5 kedvelés

A nyelvi nehézségek miatt én az itatást szorgalmaznám…

4 kedvelés

Balkán

5 kedvelés

Flavorika Pyramid tuning 2 hete érik.
Hígabbra csináltam, mivel így is agresszív, egyedi, de számomra finom íz.
3 százalékos keverés, felütve 1 százalék Azhad’s Latakiával, és kapott némi FA Bitter Wizardot. (120 ml-be 15 csepp).
A végeredmény meglepett - pozitívan.
(Ez így félszintetikus száraz, de karakteres nemes szivarkaíz lett, kb. 0W45 :grin:).
Magyar neve: Fafüstölő Ajtaján Ottfelejtett Két Hetes Tornazsák.

11 kedvelés

HC néha tud meglepetéseket okozni :smiley: Közel egy éve várok arra, hogy legyen elérhető a Pulse V3-ból a sima fekete szín. Erre hétvégén jött egy darab amire azonnal lecsaptam :slight_smile:
image

8 kedvelés

image :face_with_peeking_eye:
Annyi biztos,hogy nem közülünk való a tettes,mert kelet európai vaper nem ad 13.9€-ot egy ilyen aromáèrt. :sweat_smile:

6 kedvelés

Én már nem is mertem írni milyen “drasztikusan” fogy :joy:

Ám korábban láttam, hogy van “jeges” kiadású kész liquid belőle. https://www.aromes-et-liquides.fr/e-liquide-juice-man/7964-e-liquide-unicorn-frappe-on-ice-100ml-par-juice-man-s.html
Szerintem beszerzek egy adag cooladát vagy valami hűsítő adalékot, hogy kis adagban kipróbáljam milyen lehet.

5 kedvelés

Egy próbát mindenkèppen megèrhet,ha hosszútávon kedveled a hűsítèst.Nekem nèhány tank elgőzölèse,pèldául A&L aromákból bőven elèg.
Eleinte tetszik,hogy lefagyassza a torkom,de egèsz nap nem menne.

6 kedvelés