Ki mit rendelt? Ki mit kevert? 2.0

Így van :wink: szelídíthet vad dohányokon.
Nálam, és talán néhányunknál inkább desszertesként szolgál, viszont kifejezetten jó ízvisszaadású portéka.

5 kedvelés

Igen, most azt használom!! Meg vagyok vele elégedve. Kellemes használni, jó íz, semmi folyás!! Pedig nagyon keresem, de hiába! :grin:

5 kedvelés

Az utóbbi időben már csak aromákat rendeltem, ha fogytán volt, azokból is a kiadósabbakat (3-5%-os Discovery, A&L), de most a kényszerű árleszállítások hatására bennem is elszabadult a valamiféle végzetes kíváncsiság, úgy hogy…:yum:


(Master of Vape)

17 kedvelés

Nem bírtam tovább és rendeltem 4 db-ot:sweat_smile: Szerencsére volt egy nagyobb kedvezményem így sikerült kelet európai áron beszerezni :smiley:

6 kedvelés

Egy kis olasz utánpótlás:

13 kedvelés

Ma érkezett egy kis tartalék!! :grin:

13 kedvelés

Kis energiafrissítés :sunglasses:

Ha valakit érdekel innen rendeltem.

13 kedvelés

Hát igen, akinek szerencséjére volt egy nagyobb kedvezménye így hónap közepén,az az illető a többiekhez képest,eleve nagyobb eséllyel vásárol fel jó árasítva bizonyos aromákat. :sweat_smile:

6 kedvelés

image
:smiling_imp: :smile:

6 kedvelés

Mèg jó,hogy nem Ők fizettek èrte. :sweat_smile:

6 kedvelés

Mester fogad padavanodnak!:rofl:Az erő legyen veletek! Aki tud az tud!

5 kedvelés

Szerintetek várható a Liquid Aroma akció mostanság? Mi a bevett gyakorlat év vége, vagy ez most elmarad tekintettel arra, hogy szinte egyedüliként a törülköző bedobása nélkül uralja a Magyarokat kiszolgáló a piacot.
Mit kerülhet ki azzal, hogy csomagként is feladja, de a személyes átvétellel ad kedvezményt?

4 kedvelés

Ott ezt írják:


Az utolsó bekezdés a lényeg szerintem.
Ha kimész érte, mert ugye másképp nem kapod meg, akkor megéri nekik gondolom.
Ha nem ad kedvezményt személyes átvételre, lehet elveszti a magyar piac egy részét. A kedvezmény mindig csábító.
És nem, egyelőre nem egyedüli aki Magyarországra szállít (ráadásul máshonnan olyat is lehet amit tőlük nem)

9 kedvelés

Ínségesebb időkre készülve, és próbára is egyúttal. (Persze, a Master of Vape akciónak se tudtam ellenállni.) Valamivel ki kell váltanom az M-Type-ot és az Obsidiant, ha elfogy, ami még van (R.I.P. Vape42).

13 kedvelés

Ezt szinte én is rendelhettem volna :grinning:

7 kedvelés

Én mindig 20% kedvezménnyel rendelek tőlük. Csak új reget kell csinálni és “elsovasarlas20” kupon. Nyilván így a pontok beváltása nem játszik, de így éri meg a legjobban. :slight_smile:

7 kedvelés

Szoktatom magam az Adam Vape-hez, ha előbb utóbb ki kell menni érte!:laughing:
Nem rossz sőt számomra nagyon finom, az öcsém csak ezt a márkát szipókázza :sweat_smile:, nem mindegyik kokszgyilkos, van ami 60ml egy tekerés, de van ami három tekerés, ez pont három! :wave:

13 kedvelés

Nálam megosztó volt. Volt ami egész szívható volt, de volt ami waff…
Nem győzött meg.

5 kedvelés

Megcsappant a készlet egy hét alatt:smiley:
image

1 kedvelés