Ki mit rendelt? Ki mit kevert? 2.0

De jó látni DMG marót, elég ritka itthon. :slight_smile:

5 kedvelés

A műanyag szívószál után ez a döntés fájt a legjobban​:neutral_face::sweat_smile:

Ám a tavalyi tengeren túli kalandom során rendesen megkönnyeztem milyen jó érzés volt a Mekiben műanyag szívószálból inni az üdítőt :rofl:

De ma már szerencsére emiatt nem ölök meg bébi fókákat és boldogan élhetnek​:smiling_face_with_three_hearts:

baby stuff GIF

7 kedvelés

A műanyag szívószál bébifókából van? Nem is tudtam :thinking:

9 kedvelés

Movie Raise The Roof GIF by Star Wars

5 kedvelés

Szlogen: “Don Cristo Original” a szerves vegyület:


“Vatta fuck”

Este dolgoztam, de mára “Mintha kicseréltek volna”. :grin:

10 kedvelés

A felső az besegít kisebb helyiségek fűtésébe is téli hónapokban? :grin:

Gondolom, ez 8-12 ml Csendes Don hatása.

5 kedvelés

Némi kiegészítés, szerves helyett “szenes”. :rofl:

7 kedvelés

Szén a téren :roll_eyes:

Climate Change Carbon GIF by K-ryhmä

6 kedvelés

Jobb, mint a Lövölde(tér).
Cyberpunk 2077 Spin GIF by Xbox

6 kedvelés

Egy kis èrdekessèget szeretnèk megosztani veletek.
Nagyon règóta vadászom a jobb oldali Ry4 Special aromát,eddig sikertelenül.Azonban ma rákóstoltam a kèt hete èrő A&L Ryan usa liquidre.Hatalmas meglepetèsben volt rèszem,ugyanis ez az aroma ugyanolyan ízű mint amit idáig kerestem. :slightly_smiling_face:

9 kedvelés

Még ezzel az ízzel szerencséd is van, több gyártóé elég hasonló, és jó :slightly_smiling_face: (a többi a “véletlen” műve, mondjuk felröppent a hasonlóság régebben is…)

3 kedvelés

Ebben sem vanília sem karamell ízt nem èrzek,mint a többi általam ismert Ry4-ben,persze azokat is szeretem,de ez teljesen más,legalábbis nekem nagyon bejön.

5 kedvelés

Sajnos és szégyenletes módon engem is elkapott a vásárlási láz. A lejárati időket figyelve keverném be a liquideket, de nem minden gyártó tünteti fel vagy nem találom. Pl. Blendfeel vagy Azhad Distillati. A K. Flavour jelzi a gyártást, de meddig jó? A bázisoknál egyértelmű a 2028. és a homokóra piktogram.

4 kedvelés

Elvileg mindenen rajta kell legyen, de 2 évet simán elkönyvelhetsz. Hűtőben meg szerintem 4-5 akár. Kevertem be hibátlan 2 éves Azhad’s Latakiát. (Ugyanolyan frissen leégett hentesbót íze-szaga volt, mint a vadiújnak). Az aroma a legkevésbé romlandó tétel, szerintem.
(Ja nem…a vatta túlél mindent :grin:)

X év múlva a komplexebb, erős ízű aromák sem megromlanak, hanem “gyengülnek”, több összetevője van, nem egyformán. (Pl. az erős vanília hajlamos gyengülni 2-3 év után, a mentol kevésbé).

Szintetikus aromák strapabíróbbak.

8 kedvelés

Én a múltkor egymás mellé tettem vattát és huzalt. A huzal később bomlott le, szóval… :sweat_smile:

9 kedvelés

Ok, de nem mindenki szív Wdnegyven alapút… :roll_eyes:

7 kedvelés

Jófajta, cseresznyés madagaszkári vanília dohánnyal! :wave:

7 kedvelés

És finom, mert nekem bejön a dohány és cseresznye. Keresem a méltó utódját a Blendfeel Marasco-nak. Részint az ár részint a beszűkölő lehetőségek miatt.

6 kedvelés

Elrontottam, kérdeztem volna nem kijelenteni. Jó ízű?

3 kedvelés


Csak mert nagyon megkedveltem ezt az ízt.:slightly_smiling_face:
AI 7db nem 6!

13 kedvelés