Ki mit rendelt? Ki mit kevert? 2.0

Ez nem metal :sweat_smile:

5 kedvelés

Néha csodálkozom is magamon,hogy miket veszek mostanában. :exploding_head: :sweat_smile:

10 kedvelés

Gondolom közben megy az Alma együttes a háttérben :rofl:

8 kedvelés

Ha leszeded a flakonokról a matricákat, gyerekszobába jó lehet a falra, tapéta helyett :grin: :rofl: :joy:

8 kedvelés

Hiszen ez egy unikornis iinvázijóóó…:roll_eyes::metal::grin:
Metal unicorn. Kemény!!!

7 kedvelés

Ez nagyon kemény :rofl: :joy: :grin:

6 kedvelés

Thinking Think GIF by Rodney Dangerfield
Vajh hány db. flakon is kell? :joy:

8 kedvelés

Na jó, ha nem is a falra, de a babaházba jó lesz :smiling_face_with_three_hearts:

8 kedvelés

Sziasztok!! Adtam le rendelést FlavourArt dohányos aromákra, ami nekem új de többeteknél láttam!! Azt szeretném megkérdezni ,hogy hány%-ba kell keverni!! Szeretem az intenzív ízeket!! Mtl

4 kedvelés

Elvileg 2 % de nekem inkább 5 vált be a desert és a tuscan-nál.
A többi az nem az én ízvilágom :grin:

5 kedvelés

Köszönöm Zoltán!! Kiindulónak legalább tudom az öt %. Mert már olvastam róla mindent!! Próbáld ki a dohányosokat!! :grin: Én először majdnem kiöntöttem, most meg egyre jobban kedvelem!! :smiley: :thinking:

5 kedvelés

Már az atya úristent is megvettem,blendfeel,azhad,la tabaccheria,de az istennek se tudok rászokni :joy:

7 kedvelés

A Blendfeelt volt amit majdnem kuka lett, egy hónaposan!! Most az egyik Dvarw-ban csak az van!! Nagyon bejön!!

10 kedvelés

Az egyik kommented alapján vettem 2féle goat aromát.
Desert ship és old captain. Bekevertem, 2het múlva rákóstoltam, hááát majdnem kuka lett…
2.5%os keverés volt de adtam neki a kóstolás után még 1%ot és 1het elteltével nagyon bejön mind a kettő. Olyan gyorsan megfogyatkozott a bekevert mennyiség, hogy az új keverés érlelesi ideje felénél el fognak fogyni :grinning:
Mostmár figyelni fogom , hogy ezek a FA aromák mennyire fognak neked tetszeni :slight_smile:

9 kedvelés

Én szeretem, mindkettő!! De bevallom a desert ship még ennél is nagyobb arányban keverem!!

6 kedvelés

Bajban vagyok. Kumuluson már csak 37db van készleten…Black Fridayre maradni fog még? :thinking: :rofl:

5 kedvelés

Tőlem nem kell tartanod,egyenlőre :sweat_smile:

5 kedvelés

Azért készenlétben állok. Ha 10 alá csökken az elérhető darabszám rendelem is​:sweat_smile:

5 kedvelés

Lecsekkoltam én is,hát ez valóban csak 37db,lehet írnunk kellene nekik,hogy nem ártana feltölteni a készletet. :thinking: :sweat_smile:

6 kedvelés

Földes pipadohány, mogyoró és pekándió jegyekkel :wave:, a Görögök nekem már a spájzban vannak! :sweat_smile:

11 kedvelés