Ki mit rendelt? Ki mit kevert? 2.0

Obsidian berendelve, 42n kívül nem nagyon van máshol.

9 kedvelés

Képzeld ha nemcsak gyengül, de már csak fekete van. :rofl:
Energy Drink Water GIF by MIZUBERG

3 kedvelés

Ú termék ezesetben, Bombo BLACK juice :roll_eyes::joy: a szavidőt majd fehérrel rágravírozzák…

serious cat GIF

4 kedvelés

Rendezgetem a készletes polcaim, lássam mi is van és mennyi.
Dátumot nem írtam rá, de valszeg nem két hónapja lett bekeverve :thinking::rofl:


Ez úgy néz ki, hogy ráteszem a vattára és a vatta már cserésnek is néz ki :rofl:
Közben a tankba öntve egészen vállalható :thinking:

15 kedvelés

És már melegítette is a tekerést enyhén gőzölve…

6 kedvelés

Én megdörzsölgetném, lehet jön a Dzsinn várva a három kívánságot…

5 kedvelés

Ebbe az ínséges időkben, előkerülnek a pókhálós már kitudja mikor bekevert partvonalra került levesek, sok reményt fűzve hozzájuk…

6 kedvelés

Eljön mèg az az idő is,amikor a lefolyó fogalma ismeretlen lesz a vaperek számára. :slightly_smiling_face:
Most mèg kicsit finnyásak vagyunk. :sweat_smile:

7 kedvelés

Én még virgonc vagyok, most hörpölte le a nagy fehér kagyló egy próbálkozásomat. Blendfeel Borkum Black aroma… Olyan szinten istállós, hogy szinte hallható volt a nyerítés. Komolyan aggódtam, hogy meg is rúgnak…

7 kedvelés

Nagy nehezen kidobtam az imént 2 db 2.5 éves Big Mouth csokis desszertet…:roll_eyes::joy:nyami :nauseated_face: eleget hűtögettem…

6 kedvelés

Pánikvásárlás ON :roll_eyes:
(Ezt tegnap reggel 7:36-kor rendeltem Master-től). :open_mouth::muscle:


2025 végéig most biztosan megvagyok minimum, kivonat vonalon. A desszert is kitart addig simán…

10 kedvelés

A helyedbe még vennék vattát és 2026. áprilisig még aromákat…

6 kedvelés

Töredezett már, mint a táblás csoki?

5 kedvelés

Aroma 2027-ig is elég lenne, ha a mostanság hanyagolt régebbi gyümölcsös és egyebeket is beleveszem :roll_eyes::grin: vatta meg van egy cipősdoboznyi muji valahol félretéve…

8 kedvelés

Kb. úgy nemesedett :nauseated_face::joy: csak a 18-as alaplét sajnálom.
(De xart ennyire nem sokan babusgattak, mint én, az is biztos…tulajdonképpen 5*-os halálsoron volt a hűtőben :roll_eyes:)

4 kedvelés

A nemes penész még átkenhető nem?

4 kedvelés

Tj red astaire három hónapja babusgatom. :sweat_smile:

9 kedvelés

Majd fültisztító pálcikát fogok bepöndöríteni ha úgy alakul​:smile:

5 kedvelés

Csak óvatosan a terveiddel, mert a pálcika műanyag tartalma miatt épp betiltás alatt…
Te kis föld pusztító, karbon szimpatizáns és nem beszélve a világbékéről… :stuck_out_tongue_winking_eye:

5 kedvelés

Át, 8 rész bitumenes festék+2 rész ételecet keverékkel :roll_eyes:

4 kedvelés