Ki mit rendelt? Ki mit kevert? 2.0

Azot nem tudom. Van olyan?

2 kedvelés

Hát én csak itt nézem őket és itt van egy ilyen:

5 kedvelés

Nem tudom milyen az az édesgyökér íz.
De minden bizonnyal édes.

6 kedvelés

Én se ismerem, de az összes RY4 hasonló. Nem szerettem meg…gyógynövényes karamellás grillszén.

4 kedvelés

Azt tudd hogy 2-4 ml után kuka a vatta a kivonatosoknál így első blikkre :wink:

9 kedvelés

Van az 8-10 is…ha bírod a szenet :grin: amúgy 2 ml után finomabbak, mint “nyersen”.

7 kedvelés

A Distillati szériára azt ígérik, hogy kíméletes. Felhasználói vélemények is alátámasszák.

8 kedvelés

Azhad-ból kettőt kóstolgatok Pod-ból (Rum&Pera és Fiuto) 30-30ml. fogyott Pod fej csere nélkül eddig. A Distillati szériákat szűrik, így kevésbé kokszol.

8 kedvelés

Szia! Olyan, mint a medvecukor vagy más néven bocskorszíj. Abban is édesgyökér kivonat van.

9 kedvelés

Én ezt ismerem, Azhad Distillati Duca. Kb. 40 ml-et fogyasztottam el belőle pod-ból, a többit már RTA-ból. Előtte a pod-on, már átment “pár” ml egyéb liquid. (Szerintem a pod bírta volna tovább is, de már az rta-ba töltöttem.) Szóval a pod jól bírta, ez a pod barát verzió, szűrt cucc. Nagyon kellemesnek találtam. Lágy dohány íz, vaníliával. Szerintem egész nap gőzölhető. Részemről ajánlom. Itt lehet is kapni, bár most éppen nincs készleten. https://vape42.com/product/ae-distillati-duca-snv/

7 kedvelés

Megjött a HC kuponos rendelésű Voopoo. Tesztelés ON.

9 kedvelés

Egy vape társunk korábbi véleményalkotását erősíteném meg, bár Ő akkor nagyon kikapott. Valóban léteznek liquidek, melyek Pod-ban sokkal kellemesebbek.

A Voopoo V Mate E. kóstolgatós készülékem pl. szenzációs egy pár arománál és ua. aroma sokkal tolakodóbb Rta-ban.

Keresem is az 1.2 ohm cartidge összetételét ( huzal vagy háló kanthal stb.) készítik, mert ezzel tekerném az Rta-mat remélve azt az ízvilágot, vagy jobbat… Eddig nem nagy sikerrel.

Az általam tekert Rta-ák, kerülve a dicsekvést High-end, valahogy jobban felszínre hozza a gyártó által ígért mellékízeket, felborítva ezzel a harmóniát.

Vigyáznom kell az amúgy kóstolgatásra tartott Pod-jaimmal, mert megtéveszthet egy rendelés során…

4 kedvelés

Én azért fogyasztottam pod-ból, mert külföldre utaztam és azt vittem magammal. Nem akartam felszerelést vinni a tekeréshez, plusz akkutöltőt, meg minden csecsebecsét. A liquidet is az utazás során, emberhez méltó módon, boltban vásároltam. Amikor hazajöttem, már rendelkezésre állt minden eszközöm.

Nem tudom megmondani melyikben ízlett jobban vagy felfedeztem-e különbséget. Jól esett így is, meg úgy is.

A lényeg, hogy az említett aroma, pod barát és dohányos-vaníliás, mert mintha valami erre irányuló kérdéseket olvastam volna fentebb.

Sajnos, hogy mit hogyan tekerj, hogy ugyanazt az ízvilágot kapd, nem tudok segíteni. A pod-ban 0.8 ohmos mesh porlasztó volt, az rta-ban meg Ni80 szálhuzalból 1 ohm körüli tekerés. Meg az is lehet, hogy az én ízérzékelésem nem túl penge.

8 kedvelés

Bombo-k közötti különbség. A baloldali ma jött a Master of Vape-től, a jobboldali 1 hónapja az e-vaper.eu-tól. Illatbeli differencia is van, ízbeli majd kiderül egy kis idő múlva.


Ki érti ezt?! :wink: :thinking: :saluting_face:

12 kedvelés

Lehet, hogy Garga Pitic konyhájába készült, mert az jobb mint az eredeti…

6 kedvelés

Mintha lenne némi különbség! :thinking:

5 kedvelés

Vagy egész nyáron egy napsütötte kirakatba volt…

5 kedvelés

Igen ,minden bizonnyal! A méret is azért más!

4 kedvelés

Összement a hő hatására.

4 kedvelés

A jobb oldalinál már gyengült a toner :thinking::grin:

5 kedvelés