Ki mit rendelt? Ki mit kevert? 2.0

“A leves mindig akkor a legfinomabb, mikor már min’gggyyyááá elfooooogy…jáááj!!!” :thinking::face_with_peeking_eye::yum::crazy_face::grin:

12 kedvelés

Kis vattacsíkkal itasd fel és mehet dripper “tankba”. :rofl:
news smoking GIF

9 kedvelés

Még egyszer körbe néztem a Master of vapen !!

12 kedvelés

Éppen én is ilyen TNT aromákat nézegetek,már egészen elfogadható áron vannak. :slightly_smiling_face:

6 kedvelés

Igen!! Most rendeltem először, majd kiderül, fogok még ,vagy nem!!

4 kedvelés

Én eddig amiket kóstoltam TNT dohányos aromákból,egyik sem volt csalódás.Ha a Journey,illetve újabban a Goat aromáinak ízvilága bejön Neked,akkor ezeket is szeretni fogod.

5 kedvelés

Köszönöm!! Akkor már bizakodom!!

4 kedvelés

Maradt ott még valami???

5 kedvelés

Még lehet találgatni, de nagyon sok minden elfogyott!! Szerintem hamarosan vége!!

6 kedvelés

Ez a fajta kellemes Ír kávés krémlikőr illattal-ízzel rendelkezik. Finom nagyon! :yum: :wink:

12 kedvelés

Egy kis nosztalgia …

14 kedvelés

Jó fajták! :saluting_face:

6 kedvelés

Háát kb 10 éve nem szívtam már de a szaguk (mert ezeknek az van)megmaradt.Kiváncsi leszek az ízük olyan-e…

8 kedvelés

Bekeverted, szívd is el kategória? :wink:

6 kedvelés

Persze így van csak idő kérdése, néha jó…

6 kedvelés

Ez is fogy csak lassan

8 kedvelés

Ez is nagyon ott van, gyorsan is fogy :yum:, Gut. Besser. TNT! :wink: :laughing:

7 kedvelés

Mától elérhető az allegro.hu ami a lengyel cégek termékeit árulja ( legyel eMAG szerűség ). Jó néhány termék felkeltette az érdeklődésemet viszont
megszólalt bennem a kis ördög. Inawera az egy lengyel cég. Hmmm

Érdekessss :thinking::smile:https://allegro.hu/felhasznalo/EgoTank_pl/viaszok-olajok-es-kellekek-illoolajok-313661?p=2

Alaplé esetleg?:thinking: 50/50 vagy 33/66?:sweat_smile:
https://allegro.hu/kereses?string=Növényi%20glicerin&order=qd

Első nyolc szállítás egy éven belül ingyenes. ( 5000 Ft felett csomag pont / automata illetve 9000Ft felett házhozszállítás )

10 kedvelés

BOMBO - Latakia az milyen?
Én régen pipáztam és szívtam jóféle szír meg török latakiás keverékeket, de gondolom azt az ízt visszaadni lehetetlen.
Másik, hogy ha beleül a kazánba az az íz azt már nem lehet kiverni onnan soha többet? Olyan mint pipánál, hogy egy külön pipát kell ráállítani a latakra?

5 kedvelés

Jó, csak nem sok köze van a latakiához. Szintetikus, valamiféle olyasmi hatást kelt mintha, de nem összetéveszthető az igazi latakiával. Nekem távolról a TNT citrusos latakiája ugrott be róla, ami kivonatos.

6 kedvelés