Ki mit rendelt? Ki mit kevert? 2.0

Utolsó rendelés megérkezett, MofV-től, de soha ne mond hogy soha utolsó! :wink: :sweat_smile:

13 kedvelés

Nem ide vonatkozó de lesz majd ha választ kapok .
Az 510 menet emelkedése M5*1,75 ? :thinking:

Thinking Think GIF by Rodney Dangerfield

6 kedvelés

Hát én most próbálgatom, igaz csak szabadkézzel, de nem tudok 1,72 fölé menni :sweat_smile:

8 kedvelés

Délutánig ráér a válasz, akkor menetfésűvel ránézek és meg írom. De nekem gyanús, hogy nem 1.75! Inkább 1.20 körüli. De inkább 1.00

5 kedvelés

Szerintem 0,80-1,00 lesz az!!

4 kedvelés

Hasonló projekten vagyok most, így pont aktuális lesz a téma…



Én alumíniumból készítem a sajátomat, és lesz sima 1-es , ami csak 1 tankot tart. Mint a szerelő állvány. Persze ha a meló engedi… első a cég, aztán a maszek meló :rofl::rofl:

11 kedvelés

Nagyon király!! Ha készítesz majd eladásra ,szólj légyszi!! Egyre vevő vagyok!!

4 kedvelés

https://www.etsy.com/listing/695979123/on-sale-vape-tank-stand-tank-display?click_key=f0b9ce413db03cb72e98308e0b9451a3d3106063%3A695979123&click_sum=2c1fb2f3&ga_order=most_relevant&ga_search_type=all&ga_view_type=gallery&ga_search_query=rta+stand&ref=sr_gallery-8-18&organic_search_click=1&sts=1&content_source=d4ea7c1a22dcde126cc60b7409be0a5cd037f754%253A695979123
Innen jött az ötlet.

6 kedvelés

Köszi!!

4 kedvelés

Èn egy egyszerű kèmcső tartóval oldottam meg. :slightly_smiling_face:


Nem annyira esztètikus,mint a Tièd,de a cèlnak ez is megfelel. :smiley:

7 kedvelés

Elnézést 1,75 az a munkából fakad :sweat_smile: .
Helyes méret 7mmx0,5 . Ez is egy fránya ritka méret :saluting_face: .

5 kedvelés

Pontosan. Már beszerzés alatt van a menetfúró.:smiley:

5 kedvelés

Ajánlom kéziben a yato márkát 3 lépcsős vagy a gépit ami all in one.

5 kedvelés


Ide csak gépi jöhet szóba. Az anyagbeszerző megoldja.:grin:

7 kedvelés

Erősnek érzem így kezdésből kisebb nem volt :sweat_smile:

5 kedvelés


Ez a dátum óra (ahogy mi hívjuk), 4mm átmérő. A benne lévő számok 0.26mm-es. Ha ennél is tud apróbb dolgokat a gép, márpedig tud, akkor nem lesz erős.:wink:

7 kedvelés

Oké akkor mérnöki oldalról túlvan tervezve az adott munkafolyamat elvégzéséhez :rofl::sweat_smile:. 3 vagy 4 szerszám elég egy 2 síkú maróval . Menet vágószárral meg kitt be húz katt kihúz :sweat_smile:

5 kedvelés

Nagyjából így… :rofl: nálunk is így szokták a tervezök, meg a szerszám szerkesztők kezdeni a hülyeségüket. Majd a gépen dolgozó emberke megszerkeszti a rajzot, programot ír hozzá, modellezi, aztán legyártja.
De valóban nagy az a gép. Viszont ha By-ka-t kell faragni, akkor nem is olyan nagy.:rofl:

5 kedvelés

Deltatech?? :thinking: Rájuk jellemző a hozzá állás

3 kedvelés

Nem. Szerencsére.

6 kedvelés