Ki mit rendelt? Ki mit kevert? 2.0

Majd tájékoztatlak. Egyelőre egésznaposnak tűnik :smiley:

7 kedvelés

Várom!:smiley:

Én majd szerintem holnap a Don Cristo pisztáciás lötyit fogom már kipróbálni…illatra elég atom​:sunglasses:

10 kedvelés

Az elég fincsi, de koxol, mint állat.

7 kedvelés

Igen, már hallottam itt a hírét, de ha minden igaz megéri.

6 kedvelés

Meg. Most ettől én is nosztalgikus hangulatba kerültem, de sajnos most nincs belőle itthon.

6 kedvelés

Aromát vagy a longfillt szoktad belőle venni? Lehet valami különbség? Én most csak a longfillt tudtam, mert az aroma nem volt készleten, pedig az gazdaságosabb lehet. Csak már nagyon ki akartam próbálni :sweat_smile:

6 kedvelés

Longfill. Annyi lehet a különbség, amennyire másképp kevered arányaiban az aromát.

6 kedvelés

Napokban érkezett, utolsó rendelésem a Master of Vape-ről

11 kedvelés

Szerintem még hagyom egy picit érni… elég halvány az íze :thinking:

Viszont ha valaki szemezik a Steam Train márkának a Steam Bull nevezetű energiaitalos levesével, az vigyázzon, a hűsítés nélküli leírás nagyon nem igaz…:sweat_smile::joy:

6 kedvelés

Sakura grape ugyan írja a husitest de elég veszélyes :grinning: ilyet még nem éreztem soha. 3slukk és agyfagyás.

7 kedvelés

Jó is,hogy írtad mert èn nem szeretnèk ilyenfèle èlmènyekben rèszesülni. :sweat_smile:

5 kedvelés

Hát ebből is elég 1-2 öblösebb slukk…:joy:

6 kedvelés

Én szeretem az ICE dolgokat, koolada is megy pluszba dolgokra de ez egy másik liga, viszont ízre nagyon jó. Szerintem valami nagy dl kazanban szívható lehet

4 kedvelés

Tavaly rendeltem spanyolból Tpa m-type bitter nut aromát, (10 ml-es kiszerelésben) ezt 2 %-ban kevertem be, fél litert. Még mindig van belőle es rendesen érezni benne a keserű diós dohányt.

7 kedvelés

Így jártam mult héten pénteken, ami ugye 13-ika is volt, a svájci-német határon. Mivel, kezdek öregedni, igy szemüveg használata kötelező vezetés közben. (Jogosítványban is benne van a kód), amit a Svájci előszeretettel néz meg minden egyes kontroll alkalommal. Nos, ők nagyon nem sz@roznak ilyen téren. Én meg egyszerűen nem bírom hordani a szememen…És ugye előtte németben rajtam volt egész nap, de mivel esett az eső, igy amig vám papírokat intéztem, levettem, bele a tartóba, és fenn hagytam a műszerfalon. Papírok készen vannak, indulok. Határ parkoloból a bejelentkező fülkéig van kb 100m. Ott, kérem szólnak h kontroll lesz. Kivisznek. Ott, mérleg, ponyvát bontsam ki két oldalt, stb… sz@rság…közben szól a madam, hogy…szemüveg??? Mutatom h itt van a tokban. És már tettem is fel…de sajna az már késő volt. Mondja h majd fizetni kellene kb 950 chf-et, Svájci frankot. Ami nagyjából egyezik az euró értékével… nah, mondom magamban ez f@sz@ lesz, közben mutatom a papírt amit 2 éve csináltattak velem ugyanott, mert a román látta régen h kell szemüveg, de a Svájci meg egy szemteszt alapján hivatalos papirt csinált róla h nem kell, de mivel a jogsiban benne van így az újabb jogsicseréig viselni kell. Majd nézi a papírt és beszól nekem h végül akkor megsem lesz “penalty”, gondolom magamban , ‘jó hogy belém veritek az ideget, aztán meg elengedtek utamra’…

8 kedvelés

Nem igazán vape téma de nagy rajongója vagyok :smile:

12 kedvelés

Bombo Nutty Supra Reserve kóstoló megvolt az imént.
Nos, egész fini :grin::+1: és delejesen neoncitromsárga a megjelenés. Felöntöttem agyig, és majdnem így is erős még.

8 kedvelés

Gergő,Te mindig, mindenből ilyen sokat veszel? :sweat_smile:
Gondolom volt nèmi kedvezmèny is. :sweat_smile:

5 kedvelés

Ez csak az amit ma eszik meg,

6 kedvelés

Jó darabig minden nap lát Peanut :rofl::+1:

peanut butter autonomy GIF by For Everest

8 kedvelés