Ki mit rendelt? Ki mit kevert? 2.0

A pisztáciára nekem is fájt a fogam, de lemaradtam róla :thinking:

4 kedvelés

akkor bocsanat! en kb fel eve vettem eloszor de azota kb allando vendeg, sajnos en is csak 2 db ot tudtam mar rendelni belole pedig 5 rol indultam :wink: kell talalni mas beszerzest ra mert igen jo darab, ha talalok jelzem Neked! :wink:

7 kedvelés

Előre is köszönöm :smiling_face_with_three_hearts:

6 kedvelés

hirtelen ezeket talaltam ami mukodokepesnek nez ki:

8 kedvelés

Még talán itt is.

5 kedvelés
7 kedvelés

Rám ragasztottátok a panikolást, egy kicsit sok lett a klikk az egérrel. És itt szeretném megköszönni @Paska Vape társunk segítségét a beszerzésben.

13 kedvelés

Nagyon szívesen!! Örülök, hogy segíthettem!!

5 kedvelés

Nem teljesen múlt el a pánik, úgyhogy…

13 kedvelés

Ééééés igen. Gondoltam mindjárt be is keverem a Concerto-t. A nic már benne volt, VG fecsiben a kezemben, majd egy hanyag mozdulattal fellöktem az egészet a francba. Köszönöm, köszönöm, virágot az öltözőbe kérném.
Mondjuk reggel eleve úgy indultam, hogy a kulcsomat beleejtettem egy vödör felmosóvízbe. Aztán a buszhoz félúton eszembe jutott, hogy nincs nálam bérlet és mivel első ajtós, még lógni sem tudok, szóval vissza, húsz perc késés. Hazafelé meg jól eláztam. És még csak 2 óra van :imp:

14 kedvelés

Ez jobb story mint az én kávés fiaskóm (Ki mit csinál topic). Grat.

4 kedvelés

Maradt némi Concertóm, ismeretlen keverési aránnyal és ismeretlen nic mennyiséggel.
Ja mer a kezemben lévő VG-t azért belenyomtam, hogy majd a fecsivel felszippantom ami az asztalon van. Nem nagyon sikerült. Kiskanállal sem. Mondjuk azzal nem szippantani próbáltam.

8 kedvelés

Nyomogasd az Életben a Ctrl+Z-t! :smiley:

4 kedvelés

Por csíkokat már láttam, de hogy már a liquidbe is van… szenzációs ez a vape!!
A bérlet meg már megvan, így a kicsi vékony csíkok rendezgetése ugye?

3 kedvelés

Még ismerkedünk​:face_with_diagonal_mouth::smile:

Eddig nagyon meleg. Kár volt belerakni a 0.2ohmos coilokat​:sweat_smile: Nem is értem miként lehet 100W felett hasonló tekerésekkel gőzölni​:rofl:

8 kedvelés

Összeraktam a BP Labs-et. Természetesen a dohányhoz való bell-t raktam bele, Blendfeel Kentucky Reserve lével.

It Works Beavis And Butthead GIF by Paramount+

Dohányabbnak érzem, mint eddig bármi másból. Működik a cihózis :grinning:

10 kedvelés

Rákóstoltam az Oat Milk-re. Ez jó. A Virgina dohány adja a csavart, olyan mintha nem tehén tej lenne, hanem… nem is tudom kecske vagy macska :sweat_smile:
Nincs benne, de nekem halvány kókusz érzésem is támadt.
Desszertesnek szívható, de nem édes, illetve olyan tejesen édeskés.

10 kedvelés

Mert az oat milk zabtejet jelent, nem pedig tehéntejet.:rofl:

7 kedvelés

Lemaradt a G? :thinking::grin:

7 kedvelés

Akkor nem annyira intenzíven édes, ezek szerint egész nap szívható cuccos. Vagy az idő múlásával vajon édessebb lesz?

6 kedvelés