Ki mit rendelt? Ki mit kevert? 2.0

jó neki

4 kedvelés

Ez nem tart sokáig sajnos :neutral_face: 2,5 hónap alatt megeszem :sweat_smile:

Nem volt kedvezmény csak -20% de ha van akkor inkább sokat veszek. Futár srác szerintem örült neki, hogy nem kellett felhoznia a harmadik emeletre :smile:

7 kedvelés

Kellett egy kis idő mire leesett :rofl:

5 kedvelés

a gymen most jó árban vannak​:grin:szoktam én is ezt azt rendelni innen​:wink:

4 kedvelés

Én újabban csinálni szoktam. Standard sós mogyorót sokáig rágom, bő nyállal. :grin:
(A párom imádja egyébként, lekvárral…:slightly_smiling_face:)

Amúgy piszkosul ragad kanálra és szájpadlásra, ha mégis üvegből Micimackózok:grin:

7 kedvelés

Nálam enyhén sós pufirizsával megy banánnal kiegészítve. Tökéletes triót alkotnak :star_struck:

5 kedvelés

Ez egy Dani ára. Őrület :smiley:
Legalább pálmaolaj mentes?

5 kedvelés

Hát ha ebből kijön egy Dani ára akkor rohanok abba a boltba :smiley: Mogyoróvajakhoz képest ez a legolcsóbb. Csak földimogyoró van benne. Semmi más. Ám simaföldimogyoró árban van kilója ( most akciósan 2174 Ft/kg)

6 kedvelés

Holisvanez? :stuck_out_tongue:mer a félkilós sósmogyit jó ha megkapom a zaldiba 1300-ér :roll_eyes:és ez még “olcsó”, amúgy 2 kilót lazán elrágcsálok havonta.

3 kedvelés

Garantált szintetikus, 5W30 :grin:

5 kedvelés

Master of vape miatti ijedség hatása alatt bepakoltam a kosárba ezt azt, de a nic Booster elfogyott az oldalon… Akkor jöhet a liquidhall ahol persze megint egy pár xart összeszedtem.
Most próbálom ki a goat ízeket… 2.5%ban kevertem desert ship és old captain-t. Mennyi időt adjak nekik ?


8 kedvelés

Én megadtam nekik az 1 hónapot!! Nagyon finomak!! Holnap telik le az 555- nek!!

5 kedvelés

Köszönöm! Megpróbálok türelmes maradni.
Jókat olvastam róluk, úgyhogy remélem megéri megvárni :slight_smile:

6 kedvelés

Szerintem igen!!

5 kedvelés

Itt kapható https://gymbeam.hu/100-mogyorovaj-gym-beam.html :blush:

Ha kicsit gusztustalan akarok lenni tényleg olyan mint a megrágott földi mogyoró. Főleg a ropogós fajta. Egy hátránya van ennek a mogyoróvajnak. Mivel 100% földimogyoró és víz ezért a tárolás miatt leülepszik a cucc és fennmaradt a földimogyoró olajos víz. Minden üveg nyitás előtt eljátszom, hogy én vagyok Tom Cruise a Koktélból és utána egy nagy kanállal átkeverem a letapadt krémet. Keverés után pedig kanálon maradt mogyoróvaj a jutalom a munkáért :sweat_smile:

5 kedvelés

A Desert Ship-nek nálam kellett a 4 százalék, Old Captainnek elég. (Mert azt nem is szeretem mert rumos tea).

4 kedvelés

Üveggel 900g, vagy nettó 900g? :slightly_smiling_face:
Köszi :+1:

3 kedvelés

Köszi! Ha már itt tartunk, akkor ti hogy szoktátok érlelési időn túl növelni a töménységet ?
Keverés után mondjuk egy hónappal ha még kéri a + mondjuk 1.5%-ot akkor megint vártok vele egy hosszabb időt, vagy csak pár nap ?
Ezek a tömény kis %-ban keverendő holmik nekem újak kicsit :grinning:

4 kedvelés

Nettó 900g

4 kedvelés

Nincs is annál jobb érzés mint amikor megjön a csomag​:grin::eyes:

6 kedvelés