Ki mit rendelt? Ki mit kevert? 2.0

A Fruizee aromáról megírod majd milyen? :yum:

1 kedvelés

Csak pár huzalt rendeltem az e-vaper.eu-tól utánpótlási/kipróbálási céllal, de azért egy aroma is “becsúszott”. Kaptam ajándékba egy mintát is mellé, valami Prestige Netboro, meggyes dohányt.

Az ss huzalt próbálom most épp a Dvarwhoz. Könnyű vele bánni, és jó ízt produkál. :slight_smile:

6 kedvelés

Na, végre lehet is kapni…sokáig sehol nem volt. Szeretem mert 300ml után kell csak cserélnem (3hetente 10cm fogy)…így nekem piszok sokáig elég lesz ami van szerencsére. Addigra már EU sem lesz :smiley:

Jobban jártam volna,ha hozzám hozza ilyen későn.
Így felkeltett az éjjeles utáni alvásból.

3 kedvelés

Kókuszos rizsgyöngyös édesség :blush:

2 kedvelés

egyenlőre ennyi a paradicsomból jött.:blush:majd be keverem kíváncsi leszek ezekere az aromákra.


a többi meg majd jön @Bea tól​:grin:

6 kedvelés

Nagyon belehúztál :grin:

próbálok csak de egyenlőre elég​:grin::blush:tegnap ígyis az asszony nézte az aromákat egy van neki amit szív ugye,szét néztem itthon de nem találtam neki valót most ebben van 2 is neki meg nekem 2 jött.Mondta is,hogy van nekem 10 aroma be keverve neki meg egy sincs,mondtam nem tudom babám így alakult,valahogy mindig többet veszem magamnak​:grin:meg hát szívjuk babám​:grin:

2 kedvelés

Én még utoljára :grin: berendeltem kostolásra eme két aromát


10 kedvelés

jó ez az aroma gyartó is.:wink:

1 kedvelés

Ma,meg se merném mutatni a pótlásomat :joy:

Erre a citronyosra kíváncsi leszek, ha leszel olyan kedves és beszámolsz róla. :yum: Keresek valami jó kis citromos aromát, nem túl édeset, akár más citrusfélékkel kombinálva is, de nem találtam eddig kedvemre valót, hűsítő nélkül. :thinking:

1 kedvelés

Sziasztok!

Most tervezek leadni rendelést Diplomat RTA-ra.
Centenary oldal megbízható? Ki hogy rendelt onnan? Átutalással vagy bankkártyáról levonással?
Mennyi idő volt hogy megérkezett az RTA?
Válaszokat előre is köszönöm.

1 kedvelés

Szemből :slight_smile:

És felülről, mert ez térben is értelmezhető :slight_smile:


A hátsó doboz, egy Ursa Nano Pro mert az még úgy sincs, csak pár darab :slight_smile:
És mielőtt szó érné a ház elejét, minimum fele egy kedves vaperina társunké!
Mind ez 82 euroért :slight_smile:

5 kedvelés

Miért érné ? Ha ez kellett :smiling_face:ismerős mind,és finomak :smiling_face:jó választás,bárki választotta :stuck_out_tongue_winking_eye:

3 kedvelés

Mindenképpen lesz belőle teszt

1 kedvelés

Sőt,az aromákról tudom :smiling_face::hugs:

2 kedvelés

Citizen vape, román oldal, egész pontosan 87 eur szállítással együtt, pár nap és gls hozza. Ja, egy barátom mesélte. :sweat_smile:

https://www.citizenvape.net/atomizor-diplomat-mtl-rta-centenary-mods.html

Ja és itt csak bankkártya játszik.

2 kedvelés

elfogyott minden ezen az oldalon már​:sweat_smile::grin:

Megvettünk mindent :grin: