Ki mit rendelt? Ki mit kevert? 2.0

Pedig 8,142857142857144 mg/ml-től igazán jó az…

5 kedvelés

:face_holding_back_tears:
Ha mindkét oldalt elosztottad 180-al, akkor nem :sweat_smile:

De mi ez a 180? Legyen 175!

5 kedvelés

Tessék

Szívesen :grin:

3 kedvelés

Pont ezt akartam mondani :smiley:

4 kedvelés

Én soha nem szoktam ilyen bonyolultan számolni. Ugyanis mindig kerek mennyiséget keverek. (10 ml, 30 ml, 1 deciliter) A 100-ast ha tízszeresére hígítom lesz 10 mg/ml. Ettől eltérő erősséghez ezt még felezem, harmadolom. Így mindig az előre kiszámolt alapléhez elég is lett a nic.

6 kedvelés

Ma érkezett meg a rendelésem a Taklope-tól. :grin: DPD hozta, úgy ahogy szokta, este 6-kor. Doboz kivülről rendben, eddig még nem volt időm belekukkantani. :sleepy:
Eper aroma - Solubarome
Olasz citrom aroma - Solubarome
Málna aroma - Solubarome
Tutti Frutti aroma - Solubarome
Fred Master V3 - Solubarome
Red Dragon aroma - Solubarome
Viking Ragnar aroma - Solubarome
Trópusi koktél aroma - Solubarome
L’Oiseau Rio aroma - Solubarome
Suave aroma - Solubarome
Adalék mentol kristály - Solubarome
Geekvape Aegis Max 2 box mod fekete
Ajándék: Szőlő-gyümölcs E-folyékony nikotin só - Taklope - Nikotin: 10 ml

7 kedvelés

Hát, nekem nem vált be, de sok sikert a Solubokhoz :+1:
Ha rám hallgatsz, elsőre ne keverd túl erősre, és próbáld meg fél éven belül elfogyasztani az adott adagot.

8 kedvelés

Köszi az infót! Úgy lesz! Egyszerre csak keveset keverek és óvatosan kóstolónak! :+1::grin:

4 kedvelés


8 kedvelés

Szépen be szokták csomagolni :+1:

6 kedvelés

IGEN!

Ezt

hozzá akartam fűzni a képhez! :saluting_face:

4 kedvelés

És a karamellás cukorkát elosztottam a 3 lányom között! :grin:

6 kedvelés

Volt nagy öröm? :sweat_smile:

6 kedvelés

Volt ám! Ők is kaptak valamit abból, amit apa rendelt. Majd legközelebb megírom nekik, hogy 5 db-ot küldjenek, hogy jusson mindenkinek a családban! :rofl:

9 kedvelés

Vagy ami osztható öttel :grin:

5 kedvelés

A bal oldali 1.hetes, a jobb oldali mai friss keverés, lássátok a különbséget! :wink: :laughing:

11 kedvelés

Aromamesternél az Ultimara Reborn a múlt héten akciós volt: https://vapemaster.eu/aroma/fustos/Ultimate_Reborn Discovery RY4-el felesben keverve majdnem olyan, mint a Virginia. Bevásároltam belőle, de nem bántam meg. Kis szegfűszeg érzik rajta. Az RY4 megadja a füstösségét. Úgy néz ki, ezt el fogom szívni.

8 kedvelés

Tegnap megkóstoltam mind a 4-et. 10%-os keverés mind. Nem akarok nagyon negatív lenni az aromákkal kapcsolatban, mivel eléggé elhasznált porlasztóval próbáltam. Így nem voltak igazán meggyőzőek. Majd megpróbálom új porival is.

6 kedvelés

Sokat ne várj tőlük, az erdei gyümölcsnek konkrétan semmi íze

6 kedvelés

Én meg pont a fordítottját akartam írni, mielőtt ezt a bejegyzést írtad. :rofl:

Nekem a fruit rouges (piros gyümölcsök (vagy ez az erdei gyümölcsök? )) “ízlett” a 4 közül majd a málna, szamóca, és a cseresznyés volt, ami kevésbé!

6 kedvelés