Ki mit rendelt? Ki mit kevert? 2.0

Ez talán akkor megadja a választ, miért vannak belőle egész szálak eldobálva? Meg a közepe táján mintha kicsit barnább lett volna. Bár az általam eddig látott hevítősek mindig olyan rövidek voltak, ezt az egész cigi hosszúságú fajtát meg én még nem láttam készülékkel szívni. Akkor óvatosan ezekkel, nem érdemes felvenni, mert valaki már elszívta. Én még csak azokat az egész rövideket láttam készülékkel. https://hu.iqos.com/hu/iqos-es-heets/heets-bemutatasa

5 kedvelés

Igen, tudom, hogy a filter kukorica alapú. Minden lebomló termék, mint például a szatyrok, kukorica alapúak. Oké, hogy védjük a környezetet, de ezek a lebomló szatyrok már a boltból kifelé, a bolt és az autó között félúton bomlanak. Semmire sem jók. A neo meg társai szörnyű ízűek a kukorica miatt is. És büdösebbek, mint a hagyományos cigaretta. Az analógot, ha megérzem, hát na, de ezeknek a szagától kifordul a belem.

5 kedvelés

Egyik nagyobb fosch, mint a másik, szerintem…hamarabb rágnék snüsszt. :roll_eyes:Ráadásul kiba drága. Láttam már testközelből, ahogy a gazdája egymás után 3-at elszívott a rövidből…áttérítettük ecigire. Rossz volt nézni.

5 kedvelés

Konkrètan sz.r szagúak. :sweat_smile:

7 kedvelés

Hát, inkább lenne popcorn​:roll_eyes:

(Egy M1 autópálya pihenő wc-jében fogyasztva :nauseated_face::pleading_face:)

4 kedvelés

Van már sokféle gyártmány. Ugyan úgy dobálják ki az ujabbnal ujabb készüléket mint a podokat. Nem követem figyelemmel de láttam hosszabb rövidebb ilyen hevitős cigiket. Gondolom nem kompatibilisek egymással​:rofl:. Divat. Fiataloknál nagyon sokat látom. Bár talán egy fokkal jobb ha ezt szívják mint az analógot.

5 kedvelés

Én meg a boltból hazajövet lehajoltam érte, azt rágyújtottam itthon. Kicsit erős dohány, ráadásul kevés is, de nic az biztosan van benne, mert utána kívántam meg újra a nikotint. De liquidbe keverve kellemesebb, csak én már - már szinte elfelejtettem, milyen? Csak nikotin nélkül az e -cigi is olyan, mint az édesítő tablettát nyalogatni. Sem jól nem laksz tőle, sem rendes élvezet, csak belenyaltál az ízesítőbe.

6 kedvelés

A modokat minálunk sem kíméli a liquid. Én már 4 -et vágtam rendesen haza a beáztatással. A kazánjaim szerencsére jobban bírják.

6 kedvelés

Én még nem tettem tönkre modot. A 7 éves picomat szedtem szét múltkor, mert lötyög a tank az 510-zel együtt. Nem tudtam, mit kezdeni vele, így összeraktam. Nemigen tud mi tönkremenni benne. A gyerkőc zenélős játékában nagyobb elektronika van mint ebben. Pár tank már belefolyt a modba, de alul ki is jött szépen. :man_shrugging:

7 kedvelés

Kijött, de megszűrve​:grin:

4 kedvelés

Még ha csak a szaga lenne az :sweat_smile:

5 kedvelés

Egyesek miket meg nem kóstolnak :rofl:

7 kedvelés

Sokminden nincs ami szűrjön benne.

5 kedvelés

Egyszer élünk :rofl:

6 kedvelés

Ha így csinálod tovább, nem sokáig…:thinking::rofl:

6 kedvelés

Egyszer élünk, sose halunk meg :rofl:

7 kedvelés

Ha sose halunk meg miért számoljuk az életet…

5 kedvelés

Én csak az éveket számolom, mert azt rendszeresen meg szokták kérdezni :smiley:

5 kedvelés

Neme?
Nem hát!
Kora?
Inkább a teszkóba szoktunk… :roll_eyes:

6 kedvelés

@Deepfreeze jól számoltam? Ez lett a vége a levezetéseddel, levezetve! :wave: :laughing:
Egyszer van
75ml - 3mg/ml-es oldat, azaz a 75ml-ben található (75.szor.3) összesen 225mg nic
továbbá
100ml 12mg-os oldat, azaz a 100ml-ben található (100.szor.12) összesen 1200mg nic
tehát
175ml oldatban lesz 1425mg nic
azaz
175*mennyi nic= 1425
fejszámolás => mindkét oldalt osztjuk 175-el
és kijön, hogy 8,142857142857143mg/ml lesz az oldat nic tartalma!
UI: - A csillagot szorzás jelet, sehogy sem sikerült előhoznom! :joy:
UI: + javítva kiemelt rész!

7 kedvelés