Ki mit rendelt? Ki mit kevert? 2.0

Mármint semmi harsány :slightly_smiling_face:vagy karakteres.

4 kedvelés

Savanykás íz is hiányzott belőle, szerintem, mert édesnek elég édes!

5 kedvelés

Nehezebb savanyú ízt is vapelni, mert túl savas kémhatású meg nem lehet a leves. Akkor megtámadja a műanyag palástokat, illetve a tekerést magát is. (Lásd citromos liquidek problémája)…

3 kedvelés

Csak a nikotin ad hozzá egy kis savasságot. Dohányos aromákon ki is lehet próbálni. A gyümölcsök íze szerintem túl harsány ahhoz a kis nikotinhoz képest. Nem nagyon szeretem a gyümölcsöst. Semmi közük ahhoz a feelinghez, amikor még dohányoztam. Persze ebben is mindenkinek más az ízlése. Mert még 7év vape után is az van, hogy behunyom a szemem, és magam elé képzelek egy szivart, vagy valami jó pipát.

6 kedvelés

Fck! RIP Master Of Vape. :cry:

11 kedvelés

Meg is lepett, hogy ők még nem léptek arra az útra mint a szlovák/magyar többi cég. Vape42 szlovák vagy horvát lett? Ha szlovák akkor ők is mennek a levesbe.

6 kedvelés

Most olvastam én is a mailek közt :sweat:

7 kedvelés

:rofl:

10 kedvelés

Akkor egy utolsó rendelés a Master Of Vape-ra!! :cry:

8 kedvelés

Az alábbi kettő aromát rendeltem:

Az ajánlott 6-12% közötti keverési tartomány nem sok? ( Igen most megkérdőjelezem a gyártói “előírást” :sweat_smile:) Olvastam itt pár embernél, hogy a kivonatosak között már valakinek 5-6% körül is nagyon sok ( Ennek a márkának nem olyan erős az aromája?)…nyilván több próba keverést tervezek, csak nem mindegy szerintem, hogy 2-3%-tól indul az ember vagy 6%-tól :slight_smile:

8 kedvelés

Ezek a Blendfeel kivonatok (ugyanúgy, mint az Azhads), 10 százalékot kívánnak, úgy lesz meg a kellő erejük/ízük. Gyakorlatilag ez a valódi kivonatos dohányok 90 százalékára igaz. (Ellentétben a szintetikus, desszert, és gyümölcs ízekkel).
Nekem is volt Blendfeel, a Kentucky 12 % körül lett finom…

8 kedvelés

Értem, köszönöm szépen!:sunglasses:

5 kedvelés

Én simán 10-12%-ban keverem.
És most, hogy mondod, van még valahol a Kentucky-ból nekem is, be is keverem :grinning:

7 kedvelés

Na akkor olyan körül fogom én is, kíváncsi vagyok milyen lesz :yum:

6 kedvelés

Szerintem indulj 10-zel, ha kevés, csöpögtetsz még bele.
Annyi, hogy ugye a kivonatosnak hosszú az érlelési ideje, azzal számolj.

7 kedvelés

Jó tipp, úgy lesz! Köszönöm neked is :sunglasses:

Igen igen…sajnos már számoltam vele…lehet megint türelmetlenkedni :laughing:

6 kedvelés

Ja, és ha még nem kivonatoztál, arra is számolj, hogy idővel tovább szelidül.
Mondjuk úgy, hogy 3-4 hét után lesz egy viszonylag markáns liquided, ami ha még marad belőle, fél év múlva kerekebb lesz.

8 kedvelés

Ez az első kivonatos rendelésem.

Hát azt majd meglátjuk, marad-e belőle addigra valami :face_with_peeking_eye:

Mindenesetre jól hangzik amit írtál, ezek szerint ezeknek se árt a több idő. Vagy talán ezeket is megtámadja időn túl a :corn:?:roll_eyes:

7 kedvelés

Szia! Kivanotosoknál én még nem tapasztaltam ilyet. Ellenben a Journey Discovery sorozatnál tényleg előfordult nálam is.

7 kedvelés

A valódi kivonatok nem kukoricásodnak :grin:

8 kedvelés