Ki mit rendelt? Ki mit kevert? 2.0

Nem még nem késtél el @Deepfreeze örök hála, köszike! :hugs::wave: Ez volt a lényeg hogy folyamatábra számítással kegyen levezetve! :wink: :sweat_smile:

8 kedvelés

Most már ez így engem is meglepett… :blush:

5 kedvelés

Sajnálom @Lsxtom … én mindig is úgy tudtam, hogy összeadjuk a nik erősséget…

5 kedvelés

Semmi gond @Robertino_daf, a több válasz a nyerő, azért vagyunk, hogy segítsük egymást és tanuljunk egymástól! :wink:

5 kedvelés

Aromamestertől rendeltem -ja már nem így hívják de tudjátok :sweat_smile:- 5 Daemon in the Dark aromát…Nagyon jó, emlékeztet egy régi kedvencemre, tiszta heisenberg ilyen kékszőlős sok mentollal és nekem az bejön.

10 kedvelés

Most ilyet kevertem (2 hónapja vettem), nagyon finom krém ízű, vaníliás. Neve alapján főleg 50 feletti nőknek ajánlanám de amúgy bárkinek aki szereti a desszerteket.

13 kedvelés

Van férfiklimax is … (Sajnos :roll_eyes::open_mouth::grin: hülye hőhullámok​:pleading_face:) Nekem is érik egy Bombo.

3 kedvelés

Férfiklímaxnál kabrió sportkocsit kell venni meg 20 éves barátnőt. Állítólag az segít.

5 kedvelés

Én most az újjávarázsolt klímának is örülök :roll_eyes::grin:

4 kedvelés

Én is beérném azzal de semmilyen klímám nincs.

4 kedvelés

46 évrsen lett az első sajátom, de egész életemben szívtam a meleggel, nem bírom​:roll_eyes: addig meg nagy ventillátor.

6 kedvelés

Nyugi én 46 éves vagyok de egy klímát se tudok felmutatni. Csak két kutyalányt a válás után. Egyetlen polcomat is elvitte az exem váláskor. :smiley:

7 kedvelés

Majd helyrejössz !
Ne aggódj más is járt így és mégis itt van :stuck_out_tongue_winking_eye:

6 kedvelés

Tudom. Nem kergetek már társadalmi konvenciókat.

4 kedvelés

Hajjaj…:roll_eyes::grin: Minden szakítás, akárhány évek után is, egy zsényelő cucc.
De aztán caak helyrejön. :wink:

3 kedvelés

Tenni kell érte az biztos,de egy keresetből sikerült felállnom !
Az előzmények tudata az nem publikus :smiling_face:
És aki tudja a HBMegye-i kereseteket az tudja.

4 kedvelés

Végre megérkezett!!

12 kedvelés

Komolyabban 3x álltam fel életemben, ne is mondd…:slightly_smiling_face::roll_eyes: Nincs egy cigid buszjegyre​:thinking:

6 kedvelés

Nincs egy busz helyjegyed? Cigire kéne.

5 kedvelés

És nem is akárhogy… ami azt illeti, vape terén is eléggé jól állsz… (ne vedd sertésnek, de az élet kemény is tud lenni)…:blush:
Minden tiszteletem a tied…:wink:

5 kedvelés