Ki mit rendelt? Ki mit kevert? 2.0

Nem gurigázol “azzal” :grin:ez kitart őszig :thinking:

4 kedvelés

Igen ,az biztos!! Úgy érzem a Goat nagyon betalált nálam!! De most már le kell állnom a rendeléssel ,mert 2 l különböző aromák be vannak keverve!! 1 évig is elég!! :grin:

6 kedvelés

Mivelhogy az aromáim javarészt elfogytak, igy rendelnem kellett.


Sajna, nálunk is (romániában), eléggé elszálltak az árak a vape terén, az adó miatt. Így első körben 5 online vape shop zárta be kapuit végleg. Ez nagyon elszomorító…
Az EsmokingSpain-tól már 3-ik alkalommal rendeltem. Sosem volt semmilyen gond a szállítással. Valóban, 13 euró a szállítási költség, ide, nekünk, romániába. Viszont itt egyetlen kivonatos aroma, kb 15-18 eurónak megfelelő román lej. Ami így nagyon sok.
Náluk az 50 darabos nikotin ( 50/50, 20 mg/ml, 10 ml-es kiszerelésben, 25 euró. Itt, ennyiért csupan 6 darabot lehet venni… szóval…
A literes tiszta vg, náluk bő 10 euró. Nálunk, ugyanaz, 20-25 euró, de sehol se lehet kapni…

8 kedvelés

Szép, cserélném a kék frosted oldallapjaimra a rózsaszínt, mágnes csak 1 van bent a 4-ből :joy:

5 kedvelés

Régen tettem ide fotót…ebből is csak a dohányos volt időszerű, de megtört a jég, Bombo kóstoló is lesz :slightly_smiling_face:

(Flavorika verzióra kíváncsi leszek, az előző IW flakonos volt).

11 kedvelés

A Goat sorozattal én is szemezek. Meg a Bombót is kinéztem. Majd egyszer, valamikor. Az autóra is költenem kell. Mikor szarjon be a klíma? Természetesen a legnagyobb melegben. Saját magam csinálom, az alkatrész sem vészes. Lakótelepen nem boríthatom szét az autót, szóval az is hátrány, hogy helyet kell kuncsorognom.

5 kedvelés

Én a Bombot már kostoltam a Goat-ból is két ízt . Nekem a Goat jobban bejön !! Most rendeltem belőle több félét azt hiszem 1 kivételével mind ami eddig van aromába belőle. Csak hát ugye várnom kell!!

5 kedvelés

Várom majd a beszámolót róluk​:wink:

5 kedvelés

Rendben!!

4 kedvelés

Sziasztok :vaperina: lenne egy kérdésem felétek :hugs:, élősszőr is leszögezném, naná, hogy normális vagyok, a hangok is megmondták, most szimplán lusta vagyok, nincs kedvem számolni! :slightly_smiling_face::sweat_smile:
Tehát a kérdés, 80ml 3mg alap, összeöntve 100ml 12mg alappal = 180ml /? mg? :thinking:

4 kedvelés

Lusta vagyok, de lélekben támogatlak :grin::+1:

4 kedvelés

És így? 80ml 3mg alap, összeöntve 100ml 18mg alappal = 180ml /? mg? :thinking:
Ne légy lusta Zoli, számolj utána mehetsz a strandra! :wave: :laughing:

4 kedvelés

180 ml, 15 mg/ml. Csupán a leves arányára figyelj jobban…:blush:
Ez pont ugyanúgy van, mint mikor …pl… 40ml alapléhez teszel 1 drb 20mg-os nikotint, azzal lesz 50 ml 3.3-as levesed, de ha 2-öt teszel bele, akkor már 60ml, 6.6 mg-os lesz.
Összeadódik.
Remélem segítettem…

5 kedvelés

8/11.33mg
De biztos, hogy 180ml lesz a vége​:laughing:(±10%, attól függően,mennyi megy mellé)

6 kedvelés

40ml alap+ 1x20mg-os nicshot, az nálam 50ml/4mg​:flushed:

8 kedvelés

Remélem még nem késtem el:

Tehát, egyszer van
80ml - 3mg/ml-es oldat, azaz a 80ml-ben található (80*3) összesen 240mg nic

továbbá
100ml 18mg-os oldat, azaz a 100ml-ben található (100*18) összesen 1800mg nic

tehát
180ml oldatban lesz 2040mg nic

azaz
180*mennyi nic= 2040

heves fejszámolás => mindkét oldalt osztjuk 180-nal
és kijön, hogy 11.33333333333mg/ml lesz az oldat nic tartalma 1ml-ként

tekintve, hogy az eredmény végtelen tizedes, kijelenthetjük, hogy ilyet nem fogsz tutdni előállítani :rofl:
de ha slendrián módon állunk a kérdéshez, akkor megegyezhetünk egy 11.3-ban :grinning:

11 kedvelés

Számoltál a nic folyamatos bomlásával is, mondjuk 23 Celsius-fokon? :roll_eyes:

6 kedvelés

Mivel ilyen adatok nem kerültek meghatározásra, úgy vettem, hogy ez a tényező elhanyagolható, ezért nem :grinning:

5 kedvelés

Akkkor kijelenhetjük, hogy a világűr vákuumában, azon a hőfokon kivesszük a képletből :wink::joy:

6 kedvelés

Jól beszélsz :grinning:

4 kedvelés