Ki mit rendelt? Ki mit kevert? 2.0

Még mindig menő ez a doboz​:fire::+1: Bár én annyira fillérb*szó vagyok, hogy mindig sajnáltam rá a pénzt​:smile:

Én egyszer kóstoltam az elején de nem jött be az íze​:neutral_face:

3 kedvelés

Hát én nem tudtam megkóstolni! :rofl: De a papírja szerint valami karamellás. :thinking: Csak abban bíztam nincs benne olyan, ami gyereknek nem való!

3 kedvelés

Nem lesz baja. Fix, hogy bárki fogyaszthatja​:blush:

3 kedvelés

:laughing:
Ha valami csomag jön, a kölök már áll is be a sor végére, hogy neki mi esik le belőle. Mindig ő nyeri az ilyen apróságokat a doboz aljáról- még él, nem nőttek csápjai, ne izgulj miatta​:blush:

5 kedvelés

Csumi, az ultroner victory -rol van vélemény? Hajlamos megrepedni stb?

4 kedvelés

12 kedvelés

Egyszer én is lefotózom az aroma dobozaimmal mi most a helyzet :smile:

5 kedvelés

Nálam már kezelhetetlen volt a helyzet. Végül Ikeás pakkokban zártam őket egy postittel megjelölve melyik év illetve hónap a szavatossági ideje + nagy segítség az Excel tábla. Nélküle elvesznek​:sweat_smile:

8 kedvelés

Ha eljön Joe Black (Meet Joe Black) :wink:


(Don Cristo Sesame és még finom is.)

13 kedvelés

Ma kostoltam rá a Goat desert ship és az old captain-ra!! 5% ra kevertem és még csak 3 hetes de isteni finom!! Nálam mindig lesz GOAT!!

10 kedvelés

Welcome to Children’s Corn Club :grin::wink:

8 kedvelés

Sziasztok. Na végig próbáltam a sztenderd liquideket. Heisenberg, pinkman, lemon tart. De nekem ezek valahogy nem jöttek be. MTL vonalon vagyok és porlasztós nautilus kazánban használom a liquideket.
Most rendeltem pár darabot. Érnek jelenleg 1 hete!
Hát remélem megtalálom a top 3 at közülük :smiley: Nem bírtam ki a bombot kóstoltam de még fura íze van. Hagyom állni.

9 kedvelés

Mélységesen elszomorít ez az 5%. :flushed:
Ha eddig jó vastagon akartam keverni, akkor 2,5-3% ment bele, de általában inkább 2 …

5 kedvelés

Nekem biztos rosszabb az íz érzékem!! János Groszeibl-el beszélgettünk és mondtam neki, hogy én a discoveryt 10%-ban kevertem. Ő azt mondta akkor a Goatot 4% -ban. Én 5%-ban kevertem, és nekem úgy érzem ez nagyon jó!!

5 kedvelés

Talán az Old Captain lesz jóval intenzívebb, ha beérik, mint a Ship.

4 kedvelés

Igen ,én is úgy érzem!! Még várom az 555 és az ry4-et!! Azok még csak pár naposak!! És már rakom a kosarat a Liquidhallon minden Goat termékből !!

4 kedvelés

Amikor 10perce értél haza a HC-s rendeléssel és a Pulse V3 ára már vissza is jön… :sweat_smile: Még csak ki se kellett kaparni a mágnest, az akksi berakásakor kiesett magától. :smiley:

Amúgy elég csajos ez kombó… :smile:


11 kedvelés

Hát egy kicsit!! :grin: :grin:

4 kedvelés

Micsoda Jackpot​:sweat_smile::smile:

Áttetsző fekete oldallappal még vagány is lehet​:fire:

5 kedvelés

Adtam le egy kis Goat utánpótlás rendelést!!

7 kedvelés