Ki mit rendelt? Ki mit kevert? 2.0

Ma megérkezett a bank kártyám!! Aktiválás után az első dolgom volt rendelni!! Egy By-Ka l és egy Spica prot!! Persze klónt! :grin:

6 kedvelés

8 kedvelés

150-es VG.

2 kedvelés

A nyár utolsó napjaira be is fognak érni​:blush:

12 kedvelés

(Főleg, ha novemberig hőségriadó lesz :roll_eyes::grin:)

Grat :+1:

3 kedvelés

Hát a tavalyi időjárásból indulunk ki akkor még lehet keveset is keverem​:sweat::smile:

3 kedvelés

Készletfeltöltés megtörtént! :wink: :sunglasses:

13 kedvelés

Első rendelésem a Kumulus-ról :wink:


11 kedvelés

Lesz mit keverni :+1:

6 kedvelés

Lesz! Remélem jók lesznek az ízek! :grin:

7 kedvelés

E-hez a márkához először van szerencsém, azt kell mondjam finom pisztácia, tekerésgyilkos e majd kiderül! :sunglasses: :+1:

14 kedvelés

Jó fajta. A redwood nem volt olyan borzasztóan koszolós, azt régebben vettem én is. A dram liquideket is ők csinálják.

7 kedvelés

Hát eléggé későn írok már…DE! Jelentem a kukorica íz eltűnt és igazán finomak lettek ezek a levesek. Szóval nagy igazság, hogy legalább egy hónapot hagyni kell nekik.

5 kedvelés

Remek​:+1: nálam sajnos 4-5-6 hónaposan bekukoricásodtak újra :roll_eyes: mert nem szívtam elég gyorsan. A kékvillamos 3. hónaposan :confused:

6 kedvelés

Van aki RTA-t/RDA-t vagy Modot gyűjt és van aki…

…aromagyűjtő:sweat_smile:

13 kedvelés

Úgy úgy :crazy_face:

7 kedvelés

Kumulus?

6 kedvelés

Csak a Kumulus! :partying_face:

Miattuk lettem kényszeres gyűjtögető:sweat::sweat_smile:

9 kedvelés

Nekem is ma érkezett meg este 6kor, csak én már nem láthattam, mert éjszakázok. :frowning:

6 kedvelés

Ma kibontottam a csomagot. :grin: A lányaim nagyon kiváncsiak voltak. A legkisebb lenyúlta a cukorkát és meg is ette. :smile: Remélem nem lesz baj! :thinking:



10 kedvelés